Dámské košile s krátkým rukávem

Košile s krátkým rukávem patří mezi nejoblíbenější. Mohou mít kimonový, balonový nebo třeba raglánový rukáv, který sahá až k výstřihu, což umožňuje snadnější pohyb. Vyberte si svůj styl!

Dámské košile s krátkým rukávem

Dvě tváře košile s krátkým rukávem

Je horko, dlouhý rukáv nepřipadá v úvahu. Nastal tedy nejvhodnější čas sáhnout po dámské košili s krátkým rukávem. Má praktické zapínání na knoflíky, nemusí se proto přetahovat přes hlavu, a může působit jak velmi elegantně pro formální příležitosti, tak ležérně pro ty neformální. Dává tak prostor pro další objevování módních obzorů z řad vrstvení.

Náš tip

Pupík v hlavní roli

Ta pravá letní košile s krátkým rukávem? Bílá, černá či kostkovaná, ale jedině ta zkrácená se zavazováním na břiše. Dokonale tak upozorníte na svůj pupík a jemně zabředněte do light verze mimořádně svůdného pin up stylu.

Přemíru sex appealu setřesete kombinací s vyvýšeným pasem kalhot. Nechte vykukovat pouze malý kousek kůže, a stejně na vás ostatní budou moci oči nechat.

Pupík v hlavní roli
Pupík v hlavní roli
Pupík v hlavní roli

Dopřejte si něco nového

Košili s krátkým rukávem můžete pojmout i velmi kreativně. Pohrajte si se strukturami, kombinováním materiálů, zkrácenou délkou i oversize střihy. Uvidíte, jak všestranná umí tato stálice dámských šatníků být. Čím objemnější košili zvolíte, tím upnutější by měl být spodní díl a naopak. Držte se tohoto pravidla a vaše outfity vždy podtrhnou vaši krásu a ženskost.