Dámské cyklistické kraťasy

Cyklistické kraťasy a kabelka. Neobvyklá kombinace, která si v uplynulé sezóně získala obrovské množství svých příznivkyň. Cyklistické kraťasy se tak staly nejen praktickým sportovním oděvem, který vám při jízdě na kole zajistí dostatečný komfort, ale také žhavým hitem městské módy.

Dámské cyklistické kraťasy

Proč si pořídit speciální cyklistické kraťasy?

Cyklistické kraťasy s vložkou, ať už v pánské, dámské nebo dětské verzi, jsou nezbytným kouskem oděvu pro milovníky cyklistiky. Jejich hlavním účelem je především ochrana sedacích partií, které mohou být po dlouhé jízdě velice nepěkně otlačené. Kraťasy na kolo jsou obvykle vyrobené z funkčních materiálů, které rychle odvádí vlhkost od pokožky a udržují vás v suchu, čímž zvyšují komfort při delší jízdě.

Náš tip

S čím kombinovat cyklistické šortky?

Chcete jít s dobou a být nepřehlédnutelná? Vyrazte do ulic v cyklistických šortkách, vezměte si k nim lodičky, velké barevné kruhy a třeba i nápadnou růžovou kabelku.

Cyklistické šortky jsou novým módním hitem (nejen) pro odvážné. Kombinovat se dají takřka se vším, nejvíce se však hodí do retro outfitů v disco stylu z 80. nebo 90. let. Sáhnout můžete ale i po decentnějších kombinacích, cyklistické šortky doplněné černým crop topem a sakem vypadají opravdu znamenitě.

S čím kombinovat cyklistické šortky?
S čím kombinovat cyklistické šortky?
S čím kombinovat cyklistické šortky?

Jak vybírat cyklistické kraťasy?

Vybíráte-li cyklistické kraťasy s vložkou pro sportovní účely, je nutné vybírat dle pohlaví – dámské a pánské vložky jsou konstrukčně jiné, takže pokud mají kraťasy na kolo opravdu dobře sloužit, od partnera si je opravdu nepůjčujte. Materiál by měl být z funkčních materiálů, chybět by neměly ani reflexní prvky. Mezi nejoblíbenější kraťasy na kolo patří Fox, Craft nebo Silvini.