adidas Ultraboost 22

Adidas Ultraboost 22 jsou super pohodlné běžecké boty, které fungují stejně dobře jako dokonalý streetwear kousek. Díky aktivnímu odpružení poskytují celodenní pohodlí, snadno se obouvají a jsou vysoce flexibilní.

adidas Ultraboost 22

Adidas Ultraboost 22: ultimátní pohodlí pro muže i ženy

Firma Adidas byla založena v Německu roku 1924. Za dlouhá léta svojí existence si vydobyla pověst jednoho z předních výrobců sportovní obuvioblečení, na které sází i vrcholoví sportovci. Ti se ostatně podílí i na vývoji a testování produktů. Což se týká také běžeckých bot Adidas Ultraboost 22 pro muže a ženy, které jsou vylepšeným pokračovatelem předchozích úspěšných modelů.

Náš tip

V čem jsou Adidas Ultraboost tak výjimečné?

Adidas Ultraboost se staly legendou v běžeckém světě. Svoji slávu si vydobyly díky několika prvkům.

Patří mezi ně kapsle Boost umístěné v patě, které se starají o dokonalé odpružení, podrážka CONTINENTAL™ z přírodního kaučuku, jenž zajišťuje citlivější došlap, pevný a zároveň pružný svršek PRIMEKNIT+ z recyklovaných materiálů (50 %) nebo stabilizační prvek LEP (Linear Energy Push) dodávající dynamičnost pohybu.

Podtrženo sečteno: Adidas Ultraboost jsou vyrobené tak, aby svému majiteli umožnily lepší výkony při zachování maximálního komfortu – a s každou novou sérií se jejich funkčnost ještě vylepšuje. Adidas Ultraboost 22 tak v současnosti patří k tomu nejlepšímu, co můžete pro své běžecké či jiné aktivity dostat.

V čem jsou Adidas Ultraboost tak výjimečné?
V čem jsou Adidas Ultraboost tak výjimečné?
V čem jsou Adidas Ultraboost tak výjimečné?

Adidas Ultraboost nemusí sloužit pouze na běh

Kromě outdoorových aktivit využijete Adidas Ultraboost 22 také do práce – pokud jste celý den na nohou, investice do těchto bot se vám rozhodně vyplatí. Úlevu pocítí nejen vaše nohy, ale také záda. Nosit je můžete samozřejme i do města jako součást módních outfitů. Adidas Ultraboost se vyrábí v tolika krásných barvách (včetně multicolor), takže budou vypadat skvěle klidně i k sukni.