Víceúčelová Bradla S Popruhy Insportline Pu1200

1 690,00 Kč Přejít do obchodu
Rozložitelná bradla s popruhy jsou efektivní cestou k posílení středu těla i zlepšení koordinace! Navíc unesou zátěž až 120 kg!. Víceúčelová bradla s popruhy inSPORTline PU1200 jsou lehká, rozložitelná a nezabírají zbytečně místo! Díky unikátní konstrukci můžete při tréninku improvizovat a cvičit několika způsoby. Úchyty jsou stavěné tak, aby mělo vaše tělo během tréninku tu správnou podporu. Bez problému tak můžete střídat kliky a přítahy, případně si překlopit bradla na stranu a použít je jako oporu pro kliky klasické.
A pokud vám i to bude málo, jsou tu ještě odnímatelné popruhy pro ty, kteří si chtějí přidat na obtížnosti. Další výhodou je možnost jednoduše rozložit konstrukci bez použití jakýchkoliv nástrojů. Jednotlivé díly jednoduše vycvaknete a uspořádáte do mnohem skladnějších rozměrů.
Silovým tréninkem s bradly posílíte hlavně střed těla, ramena a paže. Taky zapracujete své koordinaci a postupem času si dokonce dokážete zlepšit držení těla. A to vše zvládnete z pohodlí domova nebo venku na zahradě!Technický popis:
víceúčelové využití
snadno přenosná skládací konstrukce
popruhy s pěnovými madly pro náročnější kliky
úchopy z měkké pěny
jednoduchá montáž
4 otočné nožky pro přizpůsobení konstrukce nerovnostem podlahy
materiál: ocel
rozměry: 72 x 49 x 93 cm
průměr trubky: 3,8 cm
hmotnost: 8 kg
nosnost: 120 kg
kategorie: H (EN 20957)
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další hrazdy a bradla