Vařič MightyMo Jetboil®

2 199,00 Kč Přejít do obchodu
Všestranný a kompaktní
Vařič MightyMo od Jetboil® váží podle výrobce méně než balíček karet (bez stabilizační trojnožky 95 g, s ní pak 122 g). Vzhledem k tomu, že při vícedenních túrách cítíte každý gram navíc, je tohle rozhodně jeden z hlavních prodejních argumentů. Rozhodně však není jediný. Jedná se o všestranný a kompaktní vařič, který využijete nejen na svých cestách do přírody.
Bod varu za tři minuty
Na vařiči MightyMo dosáhnete bodu varu za přibližně tři minuty, a to se zhruba poloviční spotřebou paliva oproti tradičním systémům. Uvedená doba platí pro uvaření jednoho litru vody v 1,5l hrnci Jetboil Flux Cooking Pot. Na 100 gramů plynu uvaříte cca 12 litrů vody.
Regulátor pro ideální nastavení teploty
Vařič MightyMo disponuje čtyřotáčkovým regulátorem pro přírůstkové nastavení teploty od mírného vaření pro plný var. Pánev Jetboil a varnou nádobu FluxRing pojme MightyMo bez potřeby podpory hrnce. Pánve, hrnce a plynová kartuš se přirozeně prodávají samostatně.
Zapálení otázkou okamžiku
Vodu, polévku či cokoliv jiného můžete okamžitě začít ohřívat s využitím spolehlivého tlačítkového zapalovače, který bezpečně funguje až do -6 stupňů Celsia. A jakmile dovaříte, tak vařič okamžitě sbalíte a přenesete třeba v batohu.
Benefity, o kterých musíte vědět:
  • lehký a kompaktní design
  • plynulý regulátor
  • kompatibilní hrnce bez podpory
  • nízká spotřeba energie
  • tlačítkový zapalovač
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další kempingové vařiče