Ultra Lehká Taška Greenhermit Ct-1118 Modrá

Rychlé složení a rozložení, materiál odolný vůči vodě a opotřebení, zesílené švy, pohodlný ramenní popruh, vhodná do města i na pláž.. Ultra lehká taška GreenHermit CT-1118 je extrémně jednoduchá a praktická taška laděná do sportovně-městského stylu. Vzhledem k voděodolnému a extrémně pevnému materiálu značky Cordura je taška vhodná do každého počasí. Materiál je odolný vůči opotřebení a vůči skvrnám.
Taška je velmi praktická, lze ji během pár sekund rozložit a zpětně sbalit do přenosné taštičky se snadným stahováním pomocí šňůrky. Taštička je opatřena navíc malou karabinkou, kterou lze zavěsit za batoh. Kapacita je dostatečná pro uložení osobních věcí, případně nákupu.
Ultra lehká taška GreenHermit CT-1118 je vybavena zesílenými švy, které jsou schopny odolávat větší váze. Taška je ekologická, protože ji lze využít opakovaně. Použitý materiál je odolný vůči opotřebení. Ultra lehká taška GreenHermit CT-1118 je navíc opatřena ramenním popruhem pro snadné nošení. Je proto nejlepší volbou do města, na pláž i na outdoorové aktivity. Technický popis:
voděodolná
extrémně pevný materiál
odolná vůči opotřebení a vůči vzniku skvrn
velmi lehká
zapínání na zip
sportovně-městský styl
dostatečná kapacita
přenosná taštička se snadným stahováním
zesílené švy
pohodlný ramenní popruh
rychlé složení a rozložení
ekologická - lze ji využít opakovaně
lze prát v pračce
vhodná na cestování, do města i na pláž
rozměry: 32 x 11 x 32 cm
hmotnost: 53 g
materiál: Cordura
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další tašky