Tréninková lavice HS-055 Hop-sport

3 090,00 Kč Přejít do obchodu
Tréninková lavice HS-055 značky Hop-Sport je zařízení určené pro domácí posilování. Jednotlivé prvky lavice umožňují provádět komplexní silový trénink. Poskytuje maximální komfort používání a skvělé výsledky tréninku.Odolná konstrukce

Lavice HS-055 se vyznačuje silnou a stabilní konstrukcí. Všechny prvky lavice jsou mimořádně odolné - zaručujeme, že vám zařízení bude sloužit mnoho let. Opěradlo a sedadlo lavice jsou vyrobeny z několika vrstev: deska, hrubá a měkká pěna a odolné čalounění s efektem přírodní kůže. Vyztužené ocelové profily a tlusté plechy spojující jednotlivé prvky lavice zajišťují odolnost výstroje a bezpečnost během tréninku. Profily jsou práškově lakované v saténově černé barvě. Čalounění je vyrobeno z vysoce kvalitního PVC a vyplněné hrubou polyuretanovou pěnou - tyto materiály jsou ideální na dlouhé a intenzivní cvičení.

Ochranné gripy

Blokády na nohy jsou pokryty hrubými pěnovými gripy. Je to vynikající ochrana citlivých míst u silových cvičeních. Grip má pórovitou strukturu, je rychleschnoucí a poskytuje stabilitu a pohodlí během tréninku.

Motýlek

Prvkem lavice HS-055 je speciální mechanismus tzv motýlek, tedy otočné rukojeti po obou stranách lavice. Vzdálenost mezi rukojeťmi je nastavitelná ve 3 krocích. Tyto úchyty se používají k provádění jednoho z nejúčinnějších cviků na svaly hrudníku.

Posilovač nohou

Tréninková lavice HS-055 je vybavena posilovačem nohou, který umožňuje izolované procvičení svalů nohou, tedy největších svalů v lidském těle! Zanedbání této části svalů v silovém tréninku je častou chybou a díky tomuto vybavení je jednodušší se motivovat k takovým cvikům. Díky možnosti nastavení gripů můžete toto vybavení snadno přizpůsobit svým potřebám.

Nastavení lavice

Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení úhlu opěradla. Posilováním na lavici se do práce zapojují dolní svaly hrudníku včetně prsního svalu a triceps a přední deltové svaly. Takové nastavení umožňuje přizpůsobit lavici individuálním potřebám, poskytuje stabilizaci a bezpečnost při cvičeních s velkou váhou kotoučů.

Blokáda činky

Lavice HS-055 byla vyrobena s ohledem na všechny detaily. Stojany jsou vybaveny gumovými konci, které absorbují a tlumí hluk a rovněž zvyšují bezpečnost během tréninku, aby se zabránilo sklouznutí tyče.

Možnost složení

Jste po tréninku? Lavici můžete sklopit do svislé polohy a kdykoli ji skrýt z dohledu - stačí uvolnit otočný knoflík umístěný na profilu pod opěradlem. Je to mimořádně jednoduché a zvládnete to bez jakékoliv pomoci!


Specifikace:
Výrobce: Hop-Sport
Záruční doba: 24 měsíců
Účel: pro domácí použití (samotná montáž)
Návod k použití: ano
Celková hmotnost: 19 kg
Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
Maximální rozměry v rozloženém stavu / D x Š x V /: 172 x 137 x 111 cm
Rozměry po vertikálním složení / výška x hloubka x šířka /: 178 x 70 x 137 cm
Rozteč stojanů (vnitřní-vnější): 58,5 - 66 cm
Výška sedáku: 54 cm
Nastavitelné opěradlo: 3 úrovně
Nastavitelné rozmetadla: 3 úrovně, každé 4 cm
Rozpětí motýlka: 121-136 cm
Tloušťka čalounění: 5 cm
Rozměry opěradla: 88 x 29 cm
Rozměry sedáku: 32 x 29 cm
Výška sedla od země: 52 cm;
Profil hlavního rámu: 30 x 30 mm
Profil stojanů: 40 x 40 mm
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další posilovací lavice