Spokey STANDARD SET * Pingpongová sada - 2 pálky, 3 míčky

Pingpongová sada Spokey STANDARD SET *:
- to jsou dvě pálky a tři míčky, které vám umožní hrát se střední rychlostí (6/10), rotací (6/10) a kontrolou (7/10) – set je určen pro rekreační hru
- použité rovné rukojeti (ST), vám usnadní odrážení míčku a otáčení pálek během hry
- dřevo pálky je oboustranně potaženo vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1,8 mm
Myslíte „ping-pong“ a slyšíte charakteristický zvuk míčku odrážejícího se od stolu? To není nic neobvyklého! Stolní tenis je jedním z nejpopulárnějších sportů na světe. Hráči se vyznačují přesnými údery a předvídají pohyby soupeře tak, aby ho překvapili. Vyhrát můžete díky vynikající přesnosti, dobré rotaci a vysoké síle úderů. Ty se však neobejdou bez odpovídajícího vybavení. S pingpongovou sadou Spokey STANDARD SET *, jenž se skládá ze dvou pálek a tří míčků, si snadno osvojíte techniku stolního tenisu a kontrolu nad míčkem.
Sada pro milovníky stolního tenisu
Spokey STANDARD SET *, to je sada, se kterou si naplno vychutnáte veškeré výhody hraní stolního tenisu – zlepšíte si svou fyzickou kondici, postřeh a pohybovou koordinaci. Sada STANDARD SET * je nepostradatelnou součásti vybavení jak začínajících hráčů stolního tenisu, tak i milovníku rekreačních her. Dvě pálky vám umožňují hrát se střední rychlostí, rotací a kontrolou. Jsou vyrobeny z přírodního materiálu (7mi vrstev dřeva). Je to skvělá volba pro ty, kteří mají ve zvyku během hry otáčet pálku a zaujímat obranný postoj. Proč? Protože rukojeti pálek jsou po celé své délce rovné (označení: ST), díky čemuž usnadňují takové manévry a zároveň zajištují pevný úchop pálky. Desky pálek ze sady Spokey STANDARD SET * jsou z obou stran potaženy vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1,8 mm.
Ping-pong doma
Stolní tenis je skvělou formou zábavy během společných setkání s rodinou či přáteli. Koneckonců ping-pong můžete hrát i doma! Samozřejmě že profesionální zápasy se odehrávají na speciálním stole (často bývají i v městských parcích), ale pro rekreační hru stačí i jeho imitace. A co víc, k samotnému tréninku vám postačí jen odrážet míček od pálky do vzduchu, čímž si procvičíte přesnost a rotaci potřebnou během hry.
Parametry:
materiál: 7mi vrstvé dřevo
rychlost (1/10): 6
rotace (1/10): 6
kontrola (1/10): 7
rukojeť: rovná (ST)
tloušťka pěnovky: 1,8 mm
barva potahu: jedna strana červená, druhá strana černá
sada obsahuje: 2 pálky, 3 míčky
Informace pro velkoodběratele:
možný prodej po 1 sadě
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další vybavení pro stolní tenis (ping pong)