Spokey JUMPER MINI Skládací fitness trampolína

3 870,00 Kč Přejít do obchodu
Skládací fitness trampolína Spokey JUMPER MINI:
- je vybavena regulovatelným opěrným madlem, které pomáhá udržovat rovnováhu během cvičení a skákání
- má velký, odolný a odpružený výplet, který zajišťuje bezpečný a dynamický odraz
- má pozitivní vliv na zlepšení motorické koordinace, správně držení těla, posílení svalů a zlepšení celkové fyzické kondice
Trampolína Spokey JUMPR MINI to není jen skvělý způsob zábavy s rodinou či přáteli. Je to také bezpečný a osvědčený způsob, jak se zbavit přebytečných kilogramů, posílit svaly a zlepšit fyzickou kondici. Trampolína Spokey JUMPER MINI je skvělou alternativou k velkým zahradním modelům. Cvičení s JUMPER MINI přináší nejen plno zábavy, ale také skvělé a efektivní výsledky, jako s jiným fitness vybavením. Můžete s ní trénovat doma, v posilovně, nebo venku. Trénink na trampolíně má neocenitelný vliv na zlepšení fyzické kondice a správně držení těla.
Cvičte a bavte se
Spokey JUMPER MINI je velmi stabilní fitness trampolína vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Splňuje všechny standarty kvality, bezpečného a pohodlného používání. Na odolném výpletu můžete provádět tréninky pro posílení svalů hýždí, břicha a nohou, rozvíjet motorickou koordinaci a zlepšovat fyzickou kondici. Velkou výhodou trampolíny Spokey JUMPER MINI je nastavitelné madlo, které lze nastavit v rozmezí od 120 do 140 cm. Madlo vám pomůže udržovat rovnováhu během cvičení.
Bezpečná a pevná konstrukce
Trampolína je snem nejen dětí a mládeže, ale i dospělých. Trampolína může sloužit jako forma zábavy pro celou rodinu. Model JUMPER MINI má pevnou ocelovou konstrukci a PP výplet, který se skvělé osvědčí i během velmi intenzivního tréninku. Díky použitým pevně napnutým a odolným lanům, je trampolína během tréninku velmi tichá a elastická. Použitá lana zajišťují vynikající tlumení nárazů a dynamiku odrazu. Díky pevnému systému nohou je trampolína Spokey JUMPER MINI neobyčejně stabilní, a to i během těch nejdynamičtějších skoků.
Parametry:
materiál: ocel + PP + PA + PE
průměr 120 cm
nastavitelná výška: 120–140 cm
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další trampolíny