Spokey EGIR 10 Nakládací činka 10 kg

1 197,00 Kč Přejít do obchodu
Činka Spokey EGIR 9,5 kg
- vyrobena z vysoce kvalitních materiálů
- chromovaná hřídel s protiskluzovou strukturou
- ideální pro tvarování svalů a postavy
- skvěle se hodí pro bezpečný domácí trénink
Činky jsou univerzálním pomocníkem pro každodenní trénink – jsou nezbytné pro domácí silové tréninky. Spokey EGIR 9,5 to jedna činka vážicí 9,5 kg.
Sada se skládá z:
- 1 hřídele a 2 šroubovacích matic (cca 2 kg)
- 2 závaží 1,25 kg
- 2 závaží 2,5 kg
Tato sada vám umožní pohodlně přizpůsobit trénink vaším potřebám a aktuální formě!
Trénink s opravdovými efekty
Činky mohou být základním prvkem tréninku nebo být doplňkem každodenních tréninků v různých sportech. Dávají nám nespočet možností, protože umožňují přizpůsobit typ a kvalitu tréninku podle našich očekávání, dispozicí a možností! A právě proto se perfektně hodí jak pro začínající, tak i pro profesionální sportovce. Činka Spokey EGIR vám pomůže při formování postavy a posilování.
Praktické a kvalitní
Činka Spokey EGIR je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Chromovaná ocelová hřídel má speciální protiskluzovou strukturu, která poskytuje pevný úchop a zabraňuje klouzání. Koncovky hřídele jsou opatřeny závity a maticemi, díky kterým je možné dobře a bezpečně upevnit závaží. Trénink s činkou Spokey EGIR je 100% bezpečný!
Perfektní silový trénink
Možnost přidávat a odebírat závaží vám umožňuje přizpůsobit váhu činky podle vašich potřeb a tréninkových cílů. Litinové závaží je vyrobeno z velkou pečlivosti. Činka má klasický design, díky čemuž se perfektně hodí do každého interiéru a posilovny.
Parametry:
materiál hřídele: ocel
materiál závaží: litina
hřídel: délka 35 cm, průměr 28 mm
váha závaží: 2x 1,25 kg, 2x 2,5 kg
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další činky a závaží