Spokey AYAS PLUS bílá

1 609,00 Kč Přejít do obchodu
Koloběžka AYAS byla navržena tak, aby splňovala požadavky osob s aktivním stylem života: od rekreační jízdy až po rychlou jízdu v terénu. Osvědčí se také skvěle jako dopravní prostředek nebo pro zábavu v parku. Velká kolečka (200 mm) a prvotřídní ložiska (ABEC 7 Carbon) zajišťují hladký pohyb a umožňují dosáhnout vysokých rychlostí. Koloběžka Spokey AYAS je vybavená nožní brzdou, která vám umožní přizpůsobit rychlost jízdy a stojánkem, se kterým můžete koloběžku kdekoliv “zaparkovat”.
Díky možnosti skládání si můžete koloběžku Spokey AYAS vzít kamkoliv s sebou! Je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru, výtahu nebo autobusu. Koloběžka má výškově nastavitelné řídítka, které vám umožní nastavit si výšku podle vašich potřeb. Deska, která je na vrchní straně pokrytá protiskluzovou grafikou, poskytuje pohodlí během jízdy. Možnost skládání zajišťuje pohodlnou přepravu a skladování koloběžky.
Koloběžka je určená pro rekreační jízdu a pohyb po městě či parku. Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Koloběžky Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.
Technická data:
- kolečka: 200 mm, PU 82A
- ložiska: ABEC 7 Carbon
- materiál: 50% hliník
- deska: široká, protiskluzová, s grafikou
- rozměr desky: 55 x 11 cm
- výška řídítek od země: 76 - 101 cm
- výška řídítek od desky: 68 - 93 cm
- skládací: ANO
- brzda: nožní, ruční
- hmotnost: 3,8 kg
- max. hmotnost uživatele: 100 kg
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další koloběžky