Smartuj Magnetický náramek z chirurgické oceli- stříbrnozlatý CB000098

Dámský magnetický náramek z chirurgické oceli- stříbrnozlatýPROČ JSOU ŠPERKY Z CHIRURGICKÉ OCELI TAK TOP?Výhody šperků z chirurgické oceli:Jednoduše proto, že má chirurgická ocel spoustu vynikajících vlastností a navíc šperky vyrobené z oceli dobře vypadají. Které vlastnosti chirurgické oceli to jsou?
  1. Vysoká odolnost a tvrdost – šperky z chirurgické oceli nelze tak jednoduše ohnout, polámat, poškrábat či odřít jako například stříbrné šperky.
  2. Antikorozní povrch, který neoxiduje, je rezistentní i vůči slané vodě, dobře se s ním pracuje a lze jej obarvit či pozlatit (barva či zlato na špercích krásně drží a neslupuje se).
  3. Antialergennost – šperky nedráždí pokožku, nevyvolávají žádnou reakci ve styku s tělem či tělními tekutinami, chirurgická ocel neuvolňuje jednotlivé složky do kůže jako jiné kovy.
  4. UV ochrana – šperky z chirurgické oceli mají vlastní UV ochranu, tudíž nemění barvu ani při vystavení slunečnímu záření.
  5. Cenová dostupnost – šperky z chirurgické oceli jsou oproti zlatým a někdy i stříbrným opravdu levné.
 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete!Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA.Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@smartuj.cz Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dámské náramky