Sealskinz Waterproof All Weather Lightweight Insulated Gloves Black

Rukavice, která vás vezme od úsvitu do soumraku se 100 % vodotěsnou ochranou. Mokré a studené ruce mohou vést ke všem druhům ne příliš dobrých věcí venku, včetně necitlivých a studených prstů, puchýřů a horších věcí. Voděodolné odlehčené izolované rukavice do každého počasí vás udrží v teple a suchu v dešti a sněhu. Díky nim budete venku v suchu a teple při práci na zahradě, procházkách po městě a se psem.
TechnologieProtiskluzová podšívka vám poskytuje vynikající kontrolu a obratnost a prakticky eliminuje vytažení vložky, což vám dává rukavice, které fungují výrazně lépe než standardní vícevrstvé rukavice. Tato rukavice je také kompatibilní s dotykovou obrazovkou pro snadné používání smartphonu.
Promyšleně navrženoS PU semišovou dlaní pro přirozený pocit, předem zakřivenými prsty pro lepší kontrolu a prodlouženým zápěstím pro větší ochranu.
Péče o nepromokavé rukaviceNemáme rádi složité věci. A pokud jde o péči o vaši soupravu, chceme ji co nejjednodušší. Jedná se o typ rukavic, které můžete hodit do praní spolu se zbytkem svého vybavení. Není třeba umýt speciálními čisticími prostředky.
- Prát na 30 ° C - Nečistěte chemicky, nežehlete ani nebělte
Nepromokavé : Ano
Specifikace materiálu : Polyester
Věková skupina : Dospělý
Barva podle výrobce : Black
Pohlaví : Unisex
Země původu : Čína
Velikost : XL
Barva : Černá
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské sportovní rukavice