Samostojná Hrazda Insportline Power Tower Pt250

7 490,00 Kč Přejít do obchodu
Multifunkční hrazda, na které můžete vyměnit stojan na obouruční činku za bradla! O skvělé využití si říká i hrazda s několika úchopy!. Power Tower PT250 je krásná multifunkční hrazda se stabilní základnou, na které toho zvládnete víc, než se na první pohled zdá! Díky chytrému systému nastavitelných bradel a držáků na vzpěračskou tyč si ji přizpůsobíte svému aktuálnímu tréninku - můžete tak cvičit buď se stojanem na obouruční činku nebo víceúčelovými bradly! Aby toho nebylo málo, je tu i klasická hrazda s několika úchopy. A protože se výška bradel dá nastavit do 11 poloh, v nižší pozici můžete úchopy použít i na trénování kliků. Na jedné konstrukci tak posílíte břišní svaly, paže, záda, ramena i svaly na nohou!
Hrazda má pevnou základnu ve tvaru písmene "U", která bez problémů unese až 150 kg. Protiskluzová zakončení pak zabraňují jakémukoliv pohybu během tréninku. Celá konstrukce je vyrobena ze silné oceli a díky nastavitelným polohám si jí každý přizpůsobí vlastní výšce. Abyste se cítili co nejpohodlněji, nabízí tato hrazda také možnost nastavit si zádovou opěrku směrem dozadu či dopředu!

Nastavitelné držáky na činku
Nastavte si polohu stojanu na obouruční činku přesně do té výšky, do které potřebujete. K dispozici máte rovnou 11 různých pozic, takže můžete cvičit ve stoje i s posilovací lavicí.
Nastavitelná výška bradel
Držáky lehce vyměníte za bradla s dvěma úchopy a polstrovanými opěrkami. Tady můžete také zvolit 11 poloh - ty nižší poslouží pro trénink kliků, ty vyšší jsou pro klasické dipy (kliky na bradlech) nebo přednožování.
Polohovatelná opěrka
Polstrovanou opěrku zad si můžete přizpůsobit také! Lze ji posouvat dopředu či dozadu a to v rámci 4 poloh, takže budete vždy trénovat v pohodlné pozici.
Víceúčelová hrazda
V horní části konstrukce najdete hrazdu s 3 možnými úchopy. Díky tomu můžete postupně posílit všechny svaly na pažích i ramenech.
Technický popis:
multifunkční hrazda pro domácí trénink - zastane funkci hrazdy, bradel, stojanu na vzpěrací tyč i úchopů na kliky
lze připevnit buď bradla nebo držák na vzpěračskou tyč
bradla/držáky lze nastavit do 11 různých výšek
opěru zad lze posunout dopředu či dozadu
hrazda s několika úchopy
ocelová konstrukce
protiskluzové zakončení základny
jednoduchá montáž
počet poloh držáků/bradel: 11
počet poloh zádové opěrky: 4
délka horní hrazdy: 110 cm
celkové rozměry: d110 x š108 x v208 cm
rozměry základny: 105 x 108 cm
rozměry zádové opěry: 38 x 22 cm
vnitřní šířka: 60 cm
hmotnost: 42 kg
nosnost: 150 kg
kategorie: H (EN 957) pro domácí využití
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další hrazdy a bradla