Pouzdro Tasmanian Tiger® Leader Admin - Multicam®

Přehledná administrativní brašna TT LEADER ADMIN POUCH vám zajistí snadnou organizaci. Brašna obsahuje jednu výklopnou hlavní kapsu uzavíratelnou zipem. Úhel otevření je nastavitelný. Uvnitř je dispozici interiér s maximálním využitím prostoru obsahující různé kapsy a popruhy. Ty jsou designovány pro uložení různých předmětů. Každý předmět tak má své vlastní místo a vy hned víte, kde ho hledat. Na zadní straně brašny je panel MOLLE. Tento rozšířený systém využijete k upevnění brašny na jiný prvek výbavy kompatibilní s tímto systémem. Může jít o batoh, vestu, nebo máte možnost si brašnu přichytit na pásek.
Vnitřní organizace
V interiéru se nachází transparentní kapsa pro doklady nebo malou mapu. Vlastní speciální prostor mají i paměťové karty. Další malé kapsičky a popruhy můžete využít dle vašeho uvážení. Schovat do nich můžete různé malé nářadí, nože, propisku nebo další doklady. Díky rozdělení prostorů brašny je možné, aby byla každá věc samostatně ve své vlastní kapse. Manipulace se zipem s rukojeťmi je jednoduchá a rychlá. Na přední straně je umístěn kvalitní Velcro panel. Využít ho můžete k oživením brašny patchkami. Nebo si na něj připevníte nášivku se svým jménem, abyste si vlastní brašnu odlišili od ostatních.
Velká, lehká, odolná
Administrativní brašna často obsahuje křehké a k poškození náchylné věci jako paměťové karty nebo papírové mapy. TT LEADER ADMIN POUCH je proto tvořena z vysoce kvalitního materiálu Cordura 700 den. Použitím tohoto materiálu je dosažena vysoká odolnost proti různým druhům mechanického poškození. Výborně tak odolává protrhnutí nebo prošoupání. I přitom si stále drží jen malou hmotnost. Je jako stvořená pro každodenní používání v náročných podmínkách. Na přední straně je instalován silný Velcro panel, který spolehlivě uchytí cokoliv si na něj přichytíte. Kapsičky a popruhy v interiéru brašny jsou rovněž odolné, aby odolaly častému používání. Systém MOLLE je vyroben ze silného materiálu. Tím dodává pocit jistoty při přenosu brašny náročným terénem.
Značka TASMANIAN TIGER je kvalitní výrobce profesionálního policejního a vojenského vybavení rozšířený po celém světě. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo v továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Pro výrobu jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality a designovány jsou s ohledem na co nejlepší funkčnost. Kontrolovány jsou pravidelně nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.
 
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské brašny a tašky


Výška

22,0 cm

Šířka

15,0 cm

Hloubka