Penny Board Worker Mirra 100 22" Se Svítícími Kolečky

Pochromovaný povrch, protiskluzové mřížkování na svrchní části desky, kicktail cruiser vhodný do města.. Penny board WORKER Mirra 100 22" se svítícími kolečky je plastový skateboard v poutavém jednobarevném chromovaném designu. Navíc disponuje svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K jejich rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Pod prknem se tak rozzáří barvitá hra světel. Za šera nebo v noci budete s penny boardem WORKER Mirra 100 naprosto nepřehlédnutelní a stylové pochromování tomu ještě přidá grády.
Mřížkování na svrchní straně desky má za úkol zamezovat jakémukoliv sklouznutí z pennyboardu. O svižný a příjemný zážitek z jízdy se starají kvalitní rychlostní ložiska ABEC 11. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze penny board WORKER Mirra 100 sbalit například do batohu nebo jednoduše přenášet v podpaží. Toto prkno typu kicktail cruiser se tak hodí především pro urychlení cestování ve městě nebo po školních areálech.
Penny board WORKER Mirra 100 22" se svítícími kolečky je výrazné prkno určené pro ty, co mají rádi extravagantní styl a zároveň praktičnost. Technický popis:
kicktail cruiser vhodný do města
vysoce odolná deska z PP plastu
pochromovaný povrch
protiskluzové mřížkování na svrchní části desky
rozměr desky: 58x15 cm
trucky: 3", hliníková slitina, černý lak
bushing: PU 85A, žlutý
kolečka: 60x45 mm, hranaté okraje
materiál koleček: PU guma, s LED diodami (červená, žlutá, modrá), transparentní
tvrdost koleček: 82A
ložiska: ABEC 11 Chrome, černý lak
nosnost: 85 kg
hmotnost: 1,83 kg
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další skateboardy, longboardy