Pánské tričko BUSHMAN BOBSTOCK IV bílá

Vážíme si věcí, které dobyly svět nebo srdce minulých generací. Parní lokomotivy řady 556 byly určené pro těžkou nákladní dopravu a v letech 1951 až 1958 jich plzeňská Škoda (tehdy Závody V. I. Lenina) vyrobila celkem 510 kusů. Přezdívalo se jim „štokr“ podle šnekového mechanického přikladače typu Standard Stoker. „Štokry“ byly na svou dobu moderní výkonné lokomotivy, které zvládaly dosud nevídané zátěže.
V provozuschopném stavu se dochovaly pouze dva exempláře: lokomotiva 556.036 z první výrobní série je deponovaná ve slovenských Vrútkách, v Česku je provozován stroj 556.0506, domovem v Hradci Králové. Vyzkoušej sílu stroje, jehož rekordy byly překonány až v době elektrických lokomotiv, alespoň symbolicky v pohodlném tričku BUSHMAN.
Speciální edicí potisků na bavlněných tričkách BOBSTOCK s krátkým rukávem vzdává BUSHMAN hold legendárním produktům made in Czechoslovakia.

Specifikace:

100% bavlna
180 g/m2
jednolícní pletenina (single jersey)
speciální oprání (bio polish wash)
zatraceně legendární
Charakteristické prvky: Legendární produkty nestárnou – jako parní lokomotiva Škoda 556 Stoker. Bavlněné tričko BOBSTOCK IV s krátkým rukávem a potiskem ze speciální edice Legendy made in Czechoslovakia.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánská trička