Osprey Arcane Large Day

2 106,00 Kč Přejít do obchodu
Batoh Arcane Large Day s kořeny pevně zakotvenými v přírodě se může pochlubit 100% recyklovanými odolnými látkami a kovovými komponenty s dlouhou životností. Arcane Large Day je stylový, plně vybavený batoh, který je navržen pro aktivní každodenní životní styl. Tato řada představuje nejnovější milník na naší cestě k udržitelnosti.

Pro Arcane jsme se posunuli směrem k C0, PFC free DWR povlak. Tkaniny používané v celém Arcane jsou 100% recyklované a dostatečně odolné, aby obstály ve zkoušce času, a přesto stále poskytují stylovou minimalistickou estetiku. Pevné kovové komponenty dokončují odolný design zajišťující dlouhou životnost a tkaná nášivka přišitá k přednímu panelu poskytuje jedinečný, poutavý povrch.

Vnitřní polstrovaná přihrádka na notebook, vnitřní organizační kapsy a 20 litrů prostoru zajistí, že budete více než vybaveni na to, abyste si mohli vzít vše, co na následující den potřebujete. Zvenčí se vnější zip otevírá na celou délku batohu na jedné straně, což vám umožňuje snadný přístup k vašim věcem. Vnější horizontální kapsa bez poškrábání znamená, že základní věci jsou také vždy po ruce. Toto je balení, které bylo vytvořeno ve volné přírodě, ale přizpůsobené každodennímu aktivnímu životnímu stylu. Tuto sezónu jsme uvedli na trh limitovanou edici Arcane Large Day in Hemp, která je vyrobena ze 100% udržitelné směsi konopí a recyklovaného polyesteru.

Hmotnost: 0,6 kg
Rozměry (CM): 45L / 30W / 22D
Látka: 500D Bluesign Recycled Polyester Packcloth
Objem: 20L

Funkce:
Přístup k panelu na zip
Vnitřní organizační kapsa
Uchopte rukojeť
Vnitřní klip pro připevnění klíče
Zádový panel AirScape™ s pěnovými žebry pro pohodlí a padnutí
Boční kapsy na zip
Vnitřní síťované kapsy
Rychloupínací popruh pro bezpečnostní uchycení
Horizontální kapsa na zip
Kovové přezky a komponenty
Boční kapsa ze strečové síťoviny
Stretch kapsa na postroji
Kapsa na sluneční brýle a elektroniku na zip bez poškrábání
Polstrované pouzdro na notebook a tablet
100% recyklované látky
PFC Free DWR Coating
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské sportovní batohy