Oregánový olej 100% Alteya Organics 5 ml

Oregánový olej 100% Alteya Organics 5 ml
Organický oregánový olej je získáván z květu Origanum Vulgare parní destilací. Má světle žlutou barvu, silnou vůni po dobromysli a disponuje širokou škálou blahodárných účinků, protože obsahuje množství léčivých minerálů a živin. Díky tomu pomáhá zlepšovat metabolismus, eliminuje drobná poranění a utišuje bolest. Používá se ke stimulaci imunitního systému a pomáhá čistit zahleněný organismus, čímž zprůchodňuje i dýchací cesty. Pozitivně ovlivňuje dobrý spánek a svými antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi tlumí alergické projevy organismu, čímž zabraňuje i tvorbě zánětů. Organický oregánový olej vmasírovaný do pokožky pomáhá odstraňovat akné, ekzémy a plísňové infekce. Svými protizánětlivými vlastnostmi utlumuje bolest, svědění a zarudnutí způsobené štípnutím hmyzem. Stejně účinně utišuje bolesti svalů a kloubů, přičemž se s oblibou používá i při problémech s akné a pro udržení pružné pokožky.
Použití
vdechujte oreganový olej ke zmírnění příznaků nachlazení, jako je kašel a ucpaný nos,
rozřeďte v nosném oleji, jako je hroznový nebo sladký mandlový olej, a použijte na uvolňující masáž bolestivých svalů, revmatismu,
přidejte několik kapek oreganového oleje do svého běžného šamponu, abyste dezinfikovali pokožku hlavy a pomohli vyrovnat se s lupy a svěděním.
Dobře se mísí s: bazalkou, geranium, citronem, rozmarýnem a tymiánem
Upozornění: Olej vždy zřeďte ve vhodném základě, může způsobit podráždění pokožky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo máte zdravotní problémy, poraďte se se svým lékařem. Zabraňte kontaktu s očima, vnitřním uchem, sliznicemi a jinými citlivými částmi těla.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další tělové oleje