Nosič plátů Combat Systems® Sentinel - Multicam®

4 990,00 Kč Přejít do obchodu
Sentinel od Combat Systems je nový, lehký a nízkoprofilový nosič plátů se systémem rychlého a snadného odhozu. Využívá nejnovější technologické součásti a vymoženosti z military prostředí. Je designován pro SAPI / ESAPI balistické pláty a uživatele potěší svou nízkou hmotností, velkou modularitou, kompatibilitou s výstrojí jiných značek a samozřejmě prvotřídní kvalitou zpracování.
Tiše, rychle, hladce a bez komplikací
K jeho největším výhodám patří použití speciálních rychlospon, které jej umožňují velmi tiše zapnout nebo rozepnout. Většina nosičů plátů a neprůstřelných vest dostupných na českém trhu je řešena zapínáním na velcro, jenž nejen že dělá hluk při rozepínání, ale je také známé sklonem na sebe přichytávat nečistoty a při špatném zapnutí (nesprávném umístění) ničí výstroj či oblečení. Plastové rychlospony ROC tento problém zcela eliminují, a navíc přináší možnost rychlého odhození bez nutnosti zdlouhavého znovusestavování odhazovacího systému, jako je tomu u konkurenčních výrobků. Žádné popruhy nebo ocelová lanka, rychlospony ROC prostě jen opět zapnete!
Bezpečně a pohodlně
Sentinel je vybaven kapsami na přídavnou balistickou protistřepinovou vložku (soft armor). Balistickou vložku je možné umístit do předního, do zadního i do bočních dílů, čímž získáte plnohodnotnou neprůstřelnou vestu. Nosič je vyroben z materiálu Cordura, doplněný je o odolný laminát dvou vrstev Cordury s laser-cut štěrbinami. Vysokou úroveň komfortu nošení zajišťuje 3D síťovina s antibakteriální úpravou, jež je doplněna polstrováním z EVA pěny na vnitřní části nosiče. K pohodlí přispívá také odnímatelné polstrování ramen s vložkou z EVA pěny.
Ještě něco dalšího
Sentinel je opatřen výškově nastavitelnými rameny, odnímatelnou přední platformou s laser cut štěrbinami a nabízí možnost připnutí nosného postroje či jiného vybavení  pomocí dvojice QASM spon od ITW Nexus. Veškeré použité materiály jsou upraveny tak, aby vytvářely minimální stopu v infračerveném spektru. Sentinel od Combat Systems je kompatibilní s výstrojí a vybavením většiny známých světových výrobců jako například Helikon-Tex, Tasmanian Tiger, 5.11 Tactical a mnoha jiných.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další uniformy, army oblečení a výstroj