Nessi Běžecké Tričko se zipem KSB-11X2 Mirage Pink

 PROFESIONÁLNÍ VE VŠECH SMĚRECH
Naše běžecké tričko je vytvořené pro náročné sportovce. Inteligentní materiály odvádějí vlhkost od pokožky, což vám zaručí tepelný komfort po celou dobu aktivity. Představujeme také zcela nový střih, který podporuje svobodu pohybu - sledujeme, zpracováváme a převádíme vaše potřeby do reálného produktu, který vám poskytne kýžený sportovní zážitek.
Díky zipu, který najdete u krku, se můžete vždy přizpůsobovat počasí. Je to tričko pro nejnáročnější aktivity - nezahřívá se, takže je ideální pro horké dny a náročné tréninky. MATERIÁL A REFLEXNÍ PRVKY
Naše běžecké tričko bylo vyrobeno ze dvou inovativních materiálů: panely v podpaží a svislý panel na zádech je Brisk 3D, ostatní prvky byly vyrobeny z Brisk 3D Ultra. Vyznačují se vynikající prodyšností. Okamžitě odvádí vlhkost, každou kapku vede do speciální trojrozměrné struktury, kde se následně vypaří ven. Zip pod krkem má speciální západku, která zabraňuje spontánnímu rozepnutí trička. Kapsa s průchodkou na sluchátka nebo reflexní prvky, to jsou detaily, které se vám budou líbit. Tričko Mosaic Flora bude během aktivit nenahraditelné - můžete v něm běhat, tančit, cvičit v tělocvičně nebo posilovně. Věnujte pozornost detailům, které nás odlišují:
  • Zip pod krkem je ukončen ochranou proti odření nebo podráždění.
  • Materiál je odolný proti oděru, neztrácí barvu při praní nebo pod vlivem slunečních paprsků.
  • Ploché švy vám umožní zapomenout na otěry a odřeniny.
  • Důležité je, že materiál odvádí vlhkost od pokožky a usnadňuje její odpařování na vnější části, díky tomu rychle schne.
  • Používáme nitě, které se využívají také v letectví - to zaručuje pevnost, na kterou se můžete spolehnout.
  • Děláme maximum pro vaši bezpečnost - proto má tričko reflexní prvek na hrudi a na lopatce (logo), a také na spodní straně v zadní části (proužek) Jejich pozice byla vybrána z důvodu větší bezpečnosti na pohyblivých částech těla, aby přerušovaným signálem dávala znamení řidičům.
  • Jemný na dotek a příjemný na kůži.
 Materiál: 100% Polyester Tabulka Velikostí:
VelikostXSSMLXL
Výška158 - 164160 - 164165 - 170171 - 178174 - 180
Obvod přes hrudník78 - 8686 - 9292 - 9898 - 106106 - 112
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dámská sportovní trička