Nerezový set na vaření STANLEY Adventure Series + 2 izolované kalíšky

Nerezový set na vaření STANLEY Adventure Series + 2 izolované kalíšky
Praktický set na vaření z kvalitní nerezové oceli o objemu 0,7l je ideální pro 1-2 osoby. Nádobí je vhodné pro vaření jak na otevřeném ohni tak na plynovém nebo benzinovém vařiči. Jednoduchá elegantní nádobka na vaření z nerezové oceli v sobě skrývá dva plastové kelímky.
Sada obsahuje:
1 x nerezová nádoba na vaření 0,7 l
2 x plastový kelímek
ventilační víko umožňuje únik páry při vaření
dvoupolohová rukojeť
lze mýt v myčce
Parametry:
Materiál
nerezová ocel
Hmotnost
400 g
Objem
709 ml
Výška
150 mm
Průměr
100 mm
Záruka 25 let!
Značka STANLEY® byla založena již v roce 1913. Od této doby stále zdokonaluje svůj původní legendární výrobek – vakuovou kovovou termosku. Tehdy uznávaný vynálezce William Stanley Jr., pracující v Edisonových kancelářích, vymyslel a patentoval ocelovou izolační láhev a ukázalo se, že ocel je mnohem vhodnější k tomuto účelu, než doposud používané sklo. V roce 1915 začíná masová výroba vakuových izolačních lahví, džbánů, hrnků atd. Další roky se výrobek stále zdokonaluje až do dnešní podoby. Jedna věc zůstává stejná. Když si koupíte produkt značky STANLEY®, dostanete kvalitní vybavení vymyšlené pro život a prověřené léty používání. STANLEY® výrobky se v USA dědí s generace na generaci a kupují se nové. V roce 2017 značka STANLEY® představila unikátní z hlediska odolnosti, robustnosti, tepelné výdrže, nový průmyslový standart - STANLEY®Master Series. 1mm silná ocel, speciální odrazové vrstvy proti úniku tepla nebo chladu, masivní rukojeť, vakuová zátka i kalíšek, výdrž pro horké až 40hodin. To všechno posunulo značku STANLEY®na špičku ve své kategorii, mimo cokoliv doposud vyrobené. Řada Master Series získala i oceněni Red Dot za design a je prodejní ikonou a vlajkovou lodí značky.
Termoska STANLEY®už přežila pád ze 4000 stop z letadla, shořela ve vrtulníku, byla přejeta traktorem a dokonce zastavil kulku. Vždy ale dále plnila svoji funkci. Jednoznačně tak platí - Built for Life®, stvořena pro život. Takový, jaký je a pro nás - takové, jací jsme. Na veškerý sortiment značky STANLEY je 25 let záruka na cokoliv s ohledem na funkčnost.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další kempingové nádobí