Multifunkční Hrazda Marbo Sport Mp-U210

19 990,00 Kč Přejít do obchodu
Profesionální hrazda, variabilita úchopů, protiskluzové plochy, pevná konstrukce, povrch ošetřen proti korozi.. Multifunkční hrazda Marbo Sport MP-U210 je robustním vybavením každé správné posilovny. Vzhledem ke své variabilitě zastane více funkcí, lze na ní procvičit téměř celou horní polovinu těla. Tělo rámu tvoří masivní rám 80x40 mm se sílou profilu 3 mm, což zaručuje dlouhou životnost hrazdy. Hrazda je rovněž velice stabilní. Její stabilní konstrukce a vysoká hmotnost zaručují, že se hrazda během cviku nebude jakkoliv hýbat. Opěradla na ruce jsou nakloněna směrem dovnitř, takže se při cvičení ruce nerozjíždějí do stran. Díky tomu, že multifunkční hrazda Marbo Sport MP-U210 splňuje normu o bezpečnosti posilovacích stacionárních zařízení PN-EN 957-4:2007, může být používána v profesionálních posilovnách a tělocvičnách. Technický popis:
profesionální hrazda
variabilita úchopů
opěradla nakloněna dovnitř
stoupací plocha z žebrovaného plechu
robustní polstrování
povrch ošetřen proti korozi
nastavitelné zadní nožky (cca o 5 cm)
výška: 227 cm
šířka hrazdy: 126 cm
šířka rámové konstrukce: 72 cm
délka: 110 cm
hmotnost: 90 kg
nosnost: 400 kg
plocha: 2,50 m2
strukturální profil: 80 x 40 x 3 mm
kategorie S (dle normy PN-EN 957-4:2007)
vhodné pro komerční i domácí použití


Integrovaná madla
Hrazda zajišťuje maximální pohodlí. Madla jsou pokryta pevnou, protiskluzovou pěnou, která poskytuje pohodlný a bezpečný úchop. Konce madel jsou osazeny kovovými zarážkami ve stříbrném provedení.

Rukojeti
Speciálně konstruované rukojeti poskytují variabilitu úchopů. Díky tomu je možné odcvičit několik svalových partií na jednom zařízení.


Opěradla na ruce
S nakloněnými opěradly směrem dovnitř je úchop mnohem pevnější, než s vodorovnými. Náklon dělá úchop stabilnější a uživatel se cítí při cviku bezpečnějí.

Stabilní konstrukce
Konstrukce hrazdy MP-U210 poskytuje během tréninku maximální stabilitu a bezpečnost. Tělo hrazdy tvoří rám 80x40 mm s profilem o síle 3 mm, což zaručuje jak spolehlivost, tak dlouhou životnost celého zařízení.

Robustní čalounění
Hrazda je opatřena pevným, ale pohodlným čalouněním se dvojitým stehem. Penvnost zajišťuje silná niť COATS, která ve spojení s odolnou syntetickou kůží představuje dokonalou kombinaci.

Nášlapné plošiny
Stoupací plocha je z pevného žebrovaného plochu, který usnadňuje díky své protiskluzovosti nastoupení i sestoupení s plošiny.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další hrazdy a bradla