Moto Rukavice W-Tec Radoon Černo-Bílá

Ochrana záprstních kloubů, spojení malíčku s prsteníčkem, gumové protektory dlaně, protiskluzová aplikace, zdvojená vrstva kůže, stahovací pásek na suchý zip.. Moto rukavice W-TEC Radoon jsou navrženy pro maximální pohodlí a stabilitu ruky během jízdy. Disponují řadou bezpečnostních prvků. Ochranu záprstních kloubů zajišťují protektory z tvrzeného polyuretanu. Pozoruhodným bezpečnostním prvkem tohoto modelu rukavic je spojení malíčku s prsteníčkem, které v případě pádu jezdce sníží riziko zlomení malíčkové hrany. Další gumové chrániče se nachází ve spodní části dlaně.
Mezi ostatní přednosti moto rukavic W-TEC Radoon patří stahovací páska na suchý zip, která dokonale obepne celý obvod ruky a rukavice se tak během jízdy nevyvléká. Při výrobě těchto rukavic byl dán velký důraz na kritická místa, která byla následně vybavena zdvojenou vrstvou tkaniny. Navíc protiskluzová silikonová aplikace, která se nachází na dlani a na konečcích prstů, zaručuje přilnavost rukavice k řídítkám.
Jistě potěší i speciální prodloužení rukavice pro snažší navlékání. Moto rukavice W-TEC Radoon jsou určené především pro silniční motocykly nebo skútry a jsou oblíbené mezi jezdci žádajícími vysoký stupeň bezpečnosti a komfortu. Technický popis:
velké množství chráničů
protektory záprstních kloubů z tvrzeného polyuretanu
spojení malíčku s prsteníčkem snižuje riziko zlomení malíčkové hrany
gumové chrániče ve spodní části dlaně
protiskluzová silikonová aplikace na dlani a na konečcích prstů
stahování pomocí pásky se suchými zipy v oblasti zápěstí
zdvojená vrstvá kůže na nejnamáhavějších místech
prodloužení rukavice pro snažší navlékání
vnější materiál: hovězí kůže, Amara
vhodné pro cestovní motocykly a skútry
Velikostní tabulka (rozměry rukavic):Obvod dlaně (cm)
Délka po zápěstí (cm)
Celková délka (cm)


S
20
18,5
22


M
21
19
22,5


L
22
19,5
23


XL
23
20
24


XXL
24
20,5
25


3XL
25
21,5
25,5
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další rukavice na motorku