MeisterSinger N°02 AM6608N

50 750,00 Kč Přejít do obchodu
+ Dárek nástěnné hodiny MeisterSinger WU18 v hodnotě 2270 KčHodinky MeisterSinger N°02 AM6608N spadají do řady Classic a nabízí netradiční, ale o to zajímavější zobrazení času pomocí jedné jediné ručky. Hlavním znakem tohoto modelu je čistě manuální nátah, který umožňuje vytvořit si z každodenního natahování příjemný rituál. Příznivci kvalitní hodinařiny a netradičních řešení si tedy rozhodně přijdou na své.
Pouzdro hodinek MeisterSinger N°02 AM6608N je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru tiká švýcarský mechanický strojek Unitas 6498-1 s 19 kameny a manuálním nátahem. Tento strojek pracuje na frekvenci 18000 polokmitů za hodinu a jeho rezerva nátahu činí až 46 hodin. Tento krásně zdobený strojek můžete sledovat přes průhledné dýnko hodinek. Číselník má, stejně jako celý model, lehký retro nádech a samozřejmostí je jeho výborné zpracování. Díky typické minutové stupnici se můžete spolehnout na dokonalou přehlednost i přesto, že je čas zobrazen pouze jednou ručkou.
Sklíčko hodinek MeisterSinger AM6608N je safírové, nabízí tedy maximální možnou ochranu vůči poškrábání. Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 bar), odolá tedy základnímu kontaktu s vodou, jako déšť či sprcha. Elegantnost těchto hodinek podtrhuje použití kvalitního koženého řemínku.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské hodinky