Spokey DUKE černo-růžová

Dětská koloběžka Spokey DUKE je skvělou volbou pro malé milovníky skatingu. Umožňuje pohodlný pohyb na různých typech povrchu a hladce fungující brzdy podporují výjimečnou dynamiku jízdy.
Na výrobky Spokey klademe vysoké nároky: nejdůležitější je pro nás spolehlivost, pohodlí a bezpečnost uživatelů. Naše koloběžka DUKE splňuje nejpřísnější požadavky malých kritiků. Dětská koloběžka byla vyrobena pro rychlé jízdy plné radosti. Neonové barvy udělají z koloběžky lásku na první pohled!
Jestli přemýšlíte, která koloběžka bude pro vaše dítě ta správná, odpověď je jednoduchá: v první řadě musí být bezpečná. Model DUKE má protiskluzovou desku, nožní brzdu a měkké rukojeti. Koloběžka váží pouhých 2,1 kg. Nastavitelná výška řídítek vám umožní nastavit správnou výšku podle výšky dítěte.
Velká kolečka 125 mm a ložiska ABEC5 zaručují plynulý pohyb. Kolečka jsou vyrobena ze syntetického kaučuku, který dokáže absorbovat část vibrací způsobených jízdou po nerovném povrchu. Možnost složení koloběžky je výborným řešením při přepravě a skladování. Zabere minimum místa.
Existuje mnoho důvodu, proč si koupit koloběžku. Výběrem dětské koloběžky Spokey DUKE darujete svému dítěti spoustu bezpečné zábavy!
- Technická data:
- kolečka: 125 mm, PU 80A
- ložiska: ABEC5 Carbon
- deska: protiskluzová, s grafikou
- rozměr koloběžky: 70 x 33 x 85 cm
- rozměry po složení: 64 x 11 x 23 cm
- rozměr desky: 54 x 9,5 cm
- užitná plocha desky: 32 x 9,5 cm
- výška řídítek od desky: 74 – 77 cm
- výška řídítek od země: 82 – 85 cm
- šířka řídítek: 33 cm
- délka rukojetí: 10 cm
- skládací: ano
- brzda: nožní
- hmotnost: 1,7 kg
- měkké rukojeti
- norma EN 71
Vhodná pro uživatele:
- výška: cca 120 - 150 cm
- věk: 6+
- maximální hmotnost uživatele: 50 kg
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další koloběžky