Kapesní vařič na pevný líh ESBIT® - malý

Kapesní vařič na pevný líh Esbit má dlouholetou tradici. Proslulý “liháček“ nesmí chybět v žádné pořádné výbavě na outdoorové aktivity.Vařič je vyroben z kvalitní, elektrolyticky galvanizované oceli.Je to nejmenší z 3 modelů Esbit.Dodáváno s 1 balením pevného lihu 001 020 00 – 20x 4 g.
 Upozornění!Používejte pouze k určenému účelu, tj. k vaření a ohřívání jídel a nápojů.Používejte pouze originální palivové tablety Esbit, použití jiného paliva může způsobit vznícení!Vařič by se měl používat pouze ve venkovních prostorách!Najděte pro vařič pevné a rovné místo bez hořlavých materiálů v blízkém okolí! Nepoužívejte ve stanu, v malých místnostech a podobně!Nenechávejte rozpálený vařič bez dozoru! Hlídejte děti a domácí mazlíčky!Po ukončení používání počkejte na vychladnutí vařiče, než jej opět složíte a vložíte do tašky! Zabráníte možnému vznícení.
 Hlavní přednosti:- velmi robustní a spolehlivý- na vaření a ohřívání- vhodný pro hrnky, hrnce i pánve- 2 pozice na vaření- včetně tablet suchého lihu uložených uvnitř vařiče- lehký- jednoduché skladování- snadná manipulace – rozložen během vteřin- kapesní velikost
 Parametry:Materiál vařiče: galvanizovaná ocel.Materiál / surovina tablet: hexametylentetramin.Rozměry vařiče (v x š x h): cca 2,3 cm x 9,8 cm x 7,7 cm.Počet tablet: 20.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další kempingové vařiče