Kalhoty Tactical V2 First Tactical® - Olive Green

1 890,00 Kč Přejít do obchodu
Kalhoty Tactical V2 od First Tactical si najdou využití u příslušníků bezpečnostních složek, kteří hledají kvalitní taktické kalhoty, které nebudou na veřejnosti budit pozornost. Největší doménou tohoto produktu je vysoký stupeň odolnosti, flexibilita pohybu a taktický střih, který umožňuje nosit s sebou poměrně velké množství vybavení. Speciální střih kalhot zaručuje, že Vám kalhoty budou sedět i v případě náročných fyzických aktivit. Kalhoty jsou designovány tak, aby uživatele nijak neomezovaly v pohybu a zajišťovaly pohodlnost i v náročných podmínkách.
Úložný prostor, který překvapí
Kalhoty jsou doplněny o velké množství kapes, které jsou designovány tak, aby pojmuly i objemné vybavení. Uživateli poskytují prostor pro uskladnění poměrně velkého množství zásobníků a dalšího potřebného vybavení. Pokud potřebujete nějakou část výstroje zajistit před ztrátou, oceníte poutka uvnitř velkých kapes, které umožňují bezpečně zajistit cenné vybavení. Materiál a zpracování kapes umožňuje nosit v kapsách předměty s ostrými hranami, které by mohly klasické kalhoty potrhat.
Nenápadná ochrana
Kalhoty jsou připraveny na využití kolenních chráničů, které stačí vložit do odpovídajícího prostoru uvnitř kalhot. Výrobek je skvělou volbou pro všechny, kteří potřebují nenápadné kalhoty, které na veřejnosti nevyvolávají rozruch, jako např. maskáčové vzory nebo klasické uniformy, ale zároveň splňují taktické funkce, které příslušníci bezpečnostních složek a armády vyžadují.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské outdoorové kalhoty