Kalhoty SFU Next® MK 2 Stretch Rip Stop Helikon-Tex® – US woodland

1 149,00 Kč Přejít do obchodu
Kalhoty SFU NEXT Mk2 představují novou vylepšenou verzí klasického modelu SFU. Jsou ideální volbou nejen pro bojové operace, ale využijete je i pro jakoukoliv dobrodružnou cestu.
Kapsy, kam se podíváš
Kromě kvalitních materiálů, vynikají tyto kalhoty zejména množstvím kapes. V oblasti pravého lýtka je menší kapsa na zip, vhodná na drobnosti. Na obou stehnech najdete skládané cargo kapsy s jednoduchým vnitřním organizérem. Přístup do těchto prostorných kapes je kryt klopou na suchý zip, pod kterou najdete zapínání na knoflík. Ten po sepnutí rozdělí vnitřní prostor kapsy přibližně na polovinu. Takto upravené se hodí například pro uložení zásobníku, který se díky tomu nepohybuje po celé šířce. V horní části stehen najdete dvě kapsy s překryvným lemem, který brání vypadnutí obsahu. Ty jsou ideální například pro vložení mobilního telefonu.  Nad nimi jsou v pase umístěny dvě kapsy, dostatečně hluboké pro uložení zásobníku a díky zesílenému okraji za ně můžete zavěsit i nůž. Poslední úložný prostor představují dvě nízkoprofilové kapsy na hýždích, opatřené překryvnou légou.
Komfortní a odolné
Kalhoty vycházejí z předchozího modelu, ale byly přepracovány tak, aby měly rovnější a agresivnější střih. Díky vhodné kombinaci materiálů jsou univerzální součástí oděvu v každém ročním období. Lehce strečový materiál výborně kopíruje linie vašeho těla a nebrání pohybu. Poklopec má zapínání na knoflíky a šířku pasu lze přizpůsobit pomocí suchého zipu.  Spodní lem nohavic můžete pevně utáhnout kolem boty vnitřní stahovací šňůrkou. V oblasti sedu a kolen jsou kalhoty zesílené pro zvýšení odolnosti proti oděru. Na kolenou toto zesílení vytvořilo prostor se zapínáním na suchý zip, do kterého můžete vložit nízkoprofilové kolenní chrániče.  Rip Stop vazba tkaniny je  odolná vůči roztržení a díky absenci zipů je minimalizována možnost komplikací se zapínáním.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské outdoorové kalhoty