Kalhoty MBDU® RipStop Helikon-Tex® - Olive Green

1 649,00 Kč Přejít do obchodu
Kalhoty MBDU RipStop od Helikon-Tex jsou outdoorové a vojenské kalhoty s taktickými prvky, zkratka MBDU znamená Modern Battle Dress Uniform, kalhoty tedy tvoří součást moderní bojové uniformy. Kalhoty patří do produktové řady Helikon-Tex Patrol Line. Vyrobeny jsou z kvalitních tkanin, pečlivě vybraných tak, aby poskytovaly nejen vysokou odolnost, ale také svobodu pohybu, která je na bojišti nanejvýš důležitá. Kalhoty mají volný střih. Na zadní straně a v rozkroku jsou umístěny klíny z elastické tkaniny VersaStretch, které zajišťují ještě větší volnost pohybu.
Zapnout, nastavit, stáhnoutPoklopec kalhot je zapínaný na kvalitní značkový zip a na suchý zip. Opasková poutka jsou široká a pojmou i široké služební opasky až do šíře 45 mm.
Osm kapes dává dost prostoru
Kalhoty nabízí celkem 8 snadno přístupných kapes pro uložení nezbytného vybavení, – 2 přední / boční kapsy  se zpevněnými okraji na nošení výbavy s klipem jako psací pero, zavírací nůž, multitool a podobně, 2 stehenní velké úložné kapsy kryté klopou zapínané na knoflíky a látková poutka určené pro přepravu dokumentů a drobných osobních věcí, 2 menší boční lýtkové kapsy s klopou zapínanou na suchý zip a 2 zadní kapsy se zesílenými okraji, dost velké na zásobníky AR a zásobníky podobných rozměrů. Nosná kapacita kalhot je zvětšena ještě 2 pevnými látkovými poutky na “D“ kroužky, karabiny, klíčové kroužky nebo upevňovací šňůrky, umístěnými na předních opaskových průvlecích.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další uniformy, army oblečení a výstroj