Kalhoty Fjällräven Barents Pro - Tarmac

3 890,00 Kč Přejít do obchodu
Kalhoty Fjällräven Barents Pro TARMAC
Odolné trekové kalhoty pro dobrodružství v horách i v lese. Vyrobené z odolného, větru a vodě vzdorného G-1000® s výztužemi na kolenou a na zadku. Standardní pas a střih, předtvarovaná kolena. Sedm kapes, včetně kapsy na mapu, kapsy na sekeru a vnitřní bezpečnostní kapsy. Kapsy na kolenou na chrániče (viz doplňky). Prodloužená délka nohavic k individuálnímu zakončení dle výšky postavy.
Recenze kalhot, které byly nošeny 302 dní v roce najdete na www. BUSHCRAFTportal.cz ZDE
Hodně lidí je přesvědčeno, že pánské kalhoty Fjällräven jsou nejlepší na světě a my jsme na to hrdí. Naši pozornost věnujeme zejména odolnosti a funkčnosti, které vám pomohou užívat si přírody.
Typ nohavice: Full leg
Zakončení nohavice: Nezakončená délka
Tvarovaná kolena: ANO
Výstuže: ANO
Fjällräven
Od chvíle, kdy společnost Fjällräven zahájila svou cestu, uplynulo již více než 50 let a její produkty používají a oceňují generace milovníků přírody na celém světě. Během této doby se několik výrobků stalo více či méně klasikou. K nim patří bunda Greenland Jacket z roku 1968, kalhoty Vidda Trousers z roku 1999, batoh Kånken z roku 1978 a bunda Expedition Down Jacket vyrobená v roce 1974. Řada dalších výrobků se dočkala ocenění za funkčnost a zohlednění životního prostředí při výrobě, jako například kalhoty Keb Trousers a batoh Kajka, abychom uvedli alespoň dva z mnoha příkladů.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské outdoorové kalhoty