Kalhoty Defender First Tactical® - Olive Green

3 990,00 Kč Přejít do obchodu
Taktické kalhoty Defender First Tactical jsou určeny i do těch nejtěžších podmínek. Ocení je tak příslušníci bezpečnostních složek a armády, kteří potřebují odolné oblečení, na které se mohou spolehnout v jakékoli situaci. Kalhoty disponují opravdu velkým množstvím kapes, po celé ploše kalhot jich najdete 28, není tak problém v nich nosit širokou škálu vybavení od zásobníků po prostornější vybavení. Kapsy jsou designovány tak, aby uskladněné vybavení nepoškodilo samotné kalhoty a zároveň bylo přístupné i v případě, že na sobě máte další vybavení, jako je např. taktický opasek.
Pohyblivost, která překvapí
Kalhoty jsou navrženy tak, aby zajišťovaly perfektní flexibilitu pohybu. Speciální střih v oblasti kolen a nohou zajišťuje skvělou pohyblivost i při běhu. Kromě toho jsou kalhoty doplněny o odvětrávané síťované kapsy, které zaručují skvělou prodyšnost a zlepšují pohybové možnosti kalhot. Díky několika odvětrávacím otvorům, umístěným na vybraných místech, jsou kalhoty vhodné také do teplých letních dnů.
Výdrž a odolnostProdukt je vyroben z vysoce odolné látky, která kombinuje prodyšnou bavlnu a nylonovou Corduru. Zvýšenou odolnost kalhot zajišťuje dvojitá Rip Stop úprava, která má opravdu vysokou tržnou pevnost. Zároveň tkanina kvalitně odvádí vlhkost. Praktická je také kolenní dvojitá vrstva látky. Ta zvyšuje komfort uživatele v případě, že musí často klečet a zároveň zvyšuje životnost kalhot na tomto vysoce namáhaném místě. Kalhoty jsou navíc kompatibilní s vložnými kolenními chrániči, třeba těmi od firmy First Tactical.
Nerušivý vzhled
Kromě všech zmíněných výhod určitě oceníte také profesionální střih a vzhled, který poskytuje vše potřebné pro vykonávání náročných operací, ale zároveň nepůsobí agresivně a nápadně ve chvílích, kdy se pohybujete mezi civilisty.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské outdoorové kalhoty