HI-TEC Lady Rizzo - dámské kolečkové brusle

3 386,00 Kč Přejít do obchodu
HI-TEC Lady Rizzo - dámské kolečkové brusleHrajou všemi barvami a půjde vás vidět široko daleko. Velikost koleček je 84 mm, což je na dlouhé vzdálenosti to pravé ořechové. Mají ventilační otvory, které zamezují zapařování chodidla a jsou odpovědné za správnou cirkulaci vzduchu. Rychlí budete díky ložiskům ABEC 7. Vlastnosti:
  • maximální váha uživatele: 100 kg
VELIKOST KOLEČEK 84 MM Velikost koleček určuje schopnost zrychlení. Čím větší kola, tím vyšší rychlost na úkor ovladatelnosti a stability. VENTILACE Ventilační otvory jsou odpovědné za správnou cirkulaci vzduchu a odpařování vlhkosti. LOŽISKA ABEC 7 ABEC je systém klasifikace ložisek. S vyšším parametrem (5, 7, 9) se zvyšuje rychlost a zrychlení bruslí. Použité materiály:
  • kolečka: PU
  • ložiska: karbonová ocel
  • rám: aluminium
  • brzdy: TPR
  • svršek: PP
  • bota: síťovina
O značce HI-TECBritská značka vytvořená v roce 1974. Již mnoho let se těší neslábnoucí oblibě mezi cestovateli, sportovci a příznivci sportovních aktivit na celém světě. Hi-Tec je oceňována za tvorbu inovativních řešení a technologií, které se osvědčují v těžkých podmínkách a zaručují maximální pohodlí. Široká škála výrobků značky se také používá také jako pohodlné oblečení pro všední dny. O značce HI-TECBritská značka vytvořená v roce 1974. Již mnoho let se těší neslábnoucí oblibě mezi cestovateli, sportovci a příznivci sportovních aktivit na celém světě. Hi-Tec je oceňována za tvorbu inovativních řešení a technologií, které se osvědčují v těžkých podmínkách a zaručují maximální pohodlí. Široká škála výrobků značky se také používá také jako pohodlné oblečení pro všední dny. O značce HI-TECBritská značka vytvořená v roce 1974. Již mnoho let se těší neslábnoucí oblibě mezi cestovateli, sportovci a příznivci sportovních aktivit na celém světě. Hi-Tec je oceňována za tvorbu inovativních řešení a technologií, které se osvědčují v těžkých podmínkách a zaručují maximální pohodlí. Široká škála výrobků značky se také používá také jako pohodlné oblečení pro všední dny. O značce HI-TECBritská značka vytvořená v roce 1974. Již mnoho let se těší neslábnoucí oblibě mezi cestovateli, sportovci a příznivci sportovních aktivit na celém světě. Hi-Tec je oceňována za tvorbu inovativních řešení a technologií, které se osvědčují v těžkých podmínkách a zaručují maximální pohodlí. Široká škála výrobků značky se také používá také jako pohodlné oblečení pro všední dny.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další kolečkové brusle