Fotbalové branky set Wiky

Fotbalová branka Fotbalové branky set: Máte doma malého sportovce, který si rád kope s míčem? Pak mu nesmí chybět fotbalová branka s míčem. Vaše dítě si s tímto setem užije spoustu zábavy a bude stále v pohybu. Balení obsahuje 2 branky se sítěmi, míč a k němu i potřebnou pumpu. Složené branky nezaberou mnoho místa a snadno je tak přenesete. Jejich sestavení vám zabere maximálně 15 minut a šikovné děti si je postaví samy. Fotbalová sada je vyrobená z kvalitního a odolného PVC a síť z polyethylenu, takže vám poslouží opravdu dlouho. Se sadou branek a míčem se nyní můžete pustit do pořádného matche a snažit se dát co nejvíce gólů.  Klíčové vlastnosti fotbalového setu branek a míčeS fotbalovým setem se vaše dítě skvěle zabaví a bude stále v pohybuSložené branky jsou velmi skladné a snadno přenositelnéSestavení fotbalových branek vám zabere maximálně 15 minutFotbalová sada je vyrobená z kvalitního a odolného PVC a sítě z polyethylenuSet je vhodný pro holky i kluky od 3 do 6 letBalení obsahuje:2 branky, 2 sítě, 1 míč a pumpu pro nafouknutí míčeRozměry:61 × 40 × 29 cm