Fleecová mikina Helikon-Tex® Stratus® - šedá

1 390,00 Kč Přejít do obchodu
Stratus je fleecová mikina / bunda v gramáži 320 g/m2 vyrobená podle vzoru populární americké fleecové US Army bundy. V případě nepříznivého počasí lze bundu dole v pasu po stranách stáhnout elastickými prvky a uchovat si tak cenné teplo uvnitř bundy. Stratus je celoroční outdoorová mikina, kterou lze nosit buď jako spodní vrstvu, nebo primární vrchní vrstvu.
Lepší jak originál
V Helikon-Tex si nicméně vzali vzhled a funkčnost bundy pod svá křídla a přidali několik zajímavých vychytávek. Materiál na ramenou a loktech je zpevněn tak, aby nedošlo k poškození na těchto nadměrně exponovaných místech. Modifikace se dotknula taktéž límce, který je oproti originálu vyšší a ochrání tak uživatele i před prudším studeným větrem.
Dostatek prostoru
Mikina je vybavena několika kapsami. Dvě velké kapsy jsou po stranách v úrovni hrudníku a jedna kapsa je ještě navíc uvnitř. Pro uskladnění dodatečného vybavení je možno využít i kapsy v horní části obou rukávů. Oba rukávy mají taktéž našitý velcro polštářek pro přilepení osobního odznaku či jiné identifikace. V podpaží jsou pro lepší cirkulaci vzduchu a komfort při nošení našity meshové odvětrávací panely. Hlavní dvoucestný zip i veškeré kapesní zipy jsou od společnosti YKK.

Materiál

Polyester

Fleece

 Benefity, o kterých musíte vědět:
  • měkký fleece
  • celoroční použití
  • kvalitní YKK® zipy
  • dostatek prostorných kapes
  • velcro polštářky
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské sportovní mikiny se zapínáním