Fleecová bunda Texar® Husky - šedá

1 990,00 Kč Přejít do obchodu
Bunda Husky je lehká a velmi teplá. Byla navržena jako vnější vrstva pro chladnější dny na jaře a na podzim, v zimě ji lze použít jako vnitřní vrstvu do zimní bundy (například připnout do Texar Conger). Je tedy určena pro celoroční nošení.
Teplo jako doma za pecí
Bunda je moderního anatomického střihu a poskytuje vynikající komfort nošení. Je zhotovena z velmi teplého a hřejivého fleecu vysoké hustoty. Má na obou stranách v podpaží ventilační otvory zapínané na zip, které poskytují komfort v teplejších podmínkách nebo při zvýšené aktivitě, když se hodně potíme. Hlavní zapínání bundy je klasicky uprostřed na kvalitní zip po celé délce. Všechny zipy na bundě jsou opatřeny úchytem na jezdcích pro snadnou manipulaci s nimi. Bunda má stojací límec, který chrání krk a částečně i tvář před nepřízní počasí a před vniknutím prachu. Bunda je osazena kapucí, která je stahovací na elastickou šňůrku s brzdami. Kapuce je vybavena také malým ochranným kšiltem. Záda zase, hlavně při rozsáhlejších pohybech a při ohýbání, chrání o cca 5 cm prodloužená zadní část bundy.
Stáhnout, povolitV dolní části lze bundu stáhnout pomocí elastické šňůrky s brzdami a zabránit tak pronikání chladu pod bundu. Rukávy mají osazeny nastavitelné manžety, zapínané na suchý zip.
Kapsy, bez těch ani ránuNa obou rukávech se nacházejí kapsy na zip s velkým velcro panelem na upevnění ID štítku, vlajky a podobně. Kapsy mají boční svislý vstup. Další 2 kapsy s bočním svislým vstupem zapínaným na zip nalezneme dole na bocích a 1 kapsa na zip je také vlevo na hrudi. Bunda na obou stranách v úrovni břicha ukrývá vnitřní kapsu, která je sice o něco užší, ale hluboká. I když mají tyto 2 kapsy otevřený horní vstup, díky svému umístění a hloubce se hodí například na cennosti a na věci, které nechceme vytratit.

Hmotnost

900 g

Gramáž

360 g / m2

Materiál

100 % polyester fleece

 Benefity, o kterých musíte vědět:
  • velmi teplá
  • fleece vysoké hustoty
  • moderní anatomický střih
  • volnost pohybu
  • ventilační otvory na zip v podpaží
  • hlavní zapínání na zip
  • všechny zipy plastové v kvalitním provedení
  • všechny zipy osazeny úchopy pro snadnou manipulaci
  • stojací límec
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské sportovní mikiny se zapínáním