Elektrická koloběžka inSPORTline Fortor

27 290,00 Kč Přejít do obchodu
Elektrokoloběžka inSPORTline Fortor je špičkou mezi nabízenými koloběžkami s elektrickým pohonem. Maximální rychlost koloběžky je 45 km/h. Vysoký výkon 600 W obstarává ohromující zrychlení, s 1300 otáčkami motoru je koloběžka opravdovým "trhačem asfaltu". Bezkartáčový motor umístěný v zadním kole nevyžaduje žádnou údržbu a při doporučené zátěží 150 kg si bez potíží poradí i s 10° stoupáním. Ani prudké kopce tak nebudou překážkou. Koloběžka s elektromotorem výborně poslouží pro cesty do práce či do školy, ale užijete si s ní spoustu zábavy i při obyčejných projížďkách a na jiných výletech.
Robustní, ale lehká a skladná
I přes svůj vysoký výkon váží koloběžka díky lehkému rámu z leteckého hliníku pouze 20 kg a několika rychlými pohyby ji snadno složíte či zas rozložíte do stavu připraveného k jízdě. Přenášení a skladování tak nebude žádný problém.

Výletování daleko za hranice města
O dlouhý dojezd až 68 km se stará lithiová baterie o kapacitě 18 Ah. S jedním nabitím, které na plnou kapacitu trvá 7-8 h, tak zvládnete hned několik cest. Koloběžka je pojízdná i bez využití motoru, takže i v případě vybití na místo dorazíte. Baterie samotná je umístěna přímo v nášlapu koloběžky, takže při jízdě nijak nepřekáží a ani vzhledově nepůsobí rušivým dojmem. Nabíjí se standardní kompaktní nabíječkou, kterou budete moci nosit kamkoliv s sebou.
Vše pod kontrolou
Elektrická koloběžka inSPORTline Fortor má nastavitelná řídítka v rozmezí 84 až 115 cm, takže se pohodlně svezou jezdci s menší i vyšší postavou. Na přehledném podsvíceném displeji si můžete zobrazit všechny potřebné údaje jako aktuální rychlost, stav baterie, ujetou vzdálenost na aktuální trase, celkově ujetou vzdálenost či čas. Navíc je na displeji umístěný USB port, díky kterému můžete z baterie koloběžky nabíjet mobilní telefon.
Tempomat
Vyrážíte na delší výlet? Využijte tempomat. Stačí, pokud necháte koloběžku chvíli jet stejnou rychlostí a tempomat se automaticky aktivuje. Můžete pak pustit plynovou páčku a věnovat se jízdě. Při brždění dojde k vypnutí tempomatu. Pokud nechcete tempomat vůbec používat, je možné jej deaktivovat v menu koloběžky.
Pohodlí i bezpečnost
Elektrokoloběžka inSPORTline Fortor je skvěle vybavena. Nafukovací 10“ kola s kvalitními plášti zaručují v kombinaci s odpružením maximálně hladkou jízdu a ty nejlepší jízdní vlastnosti. Výkon koloběžky bezpečně krotí i v nejvyšších rychlostech dvojice spolehlivých kotoučových brzd.

Rozjezdy pro hvězdy :)
Koloběžka se nerozjede sama od sebe tím, že nechtíc zavadíte o plynovou páčku. Počká na to, až jí uvedete sami do pohybu odrážením od země, podobně jako na klasické koloběžce. Pokud se ovšem chcete rozjíždět s dopomocí motoru hned z místa, není problém - lze to nastavit v menu displeje. V takovém případě zde můžete také upravit, zda takový rozjezd má být plynulého nebo agresivnějšího rázu.

A ještě něco navíc?
Jistě! Dalším důležitým bezpečnostním prvkem je osvětlení. Fortor disponuje předním i zadním světlem napojeným na baterii a nechybí ani brzdové světlo, které se rozbliká automaticky ihned po stisknutí brzdy. Změnu směru jízdy navíc můžete indikovat zadními blinkry. Výbava také zahrnuje hlasitý elektronický klakson a dvojici blatníků, kterou v nepříznivých podmínkách jistě oceníte. Rozměrný nášlap umožní každému najít si pohodlný postoj při jízdě i na delších trasách. Komfortu napomáhají i široká řídítka s ergonomicky tvarovanými gripy z měkké gumy.
Tento trendový dopravní prostředek je ideální pro rychlé přesuny a výlety, zamilují si jej i milovníci rychlé jízdy. Technický popis:


materiál rámu
letecký hliník


výkon motoru
600 W


typ motoru
bezkartáčový stejnosměrný


maximální otáčky motoru
1300/min


maximální točivý moment
9,5 Nm


rychlostní režimy
20/25/45 km/h


maximální stoupání
10° (17,36 %)


baterie
Li-Ion 18 Ah, 52 V


dojezd na jedno nabití
až 68 km


čas pro plné nabití
7 - 8 h


brzdy
kotoučové


pneumatiky
nafukovací


velikost pneumatik
10" (25,4 cm)


rozměry nášlapu
50 x 21,5 cm


výška nášlapu (horní)
18,5 cm


výška nášlapu (spodní)
10,5 cm


výška řídítek
84 - 115 cm


šířka řídítek
56 cm


osvětlení
přední a zadní, automatické brzdové, zadní směrová světla (blinkry)


rozměry koloběžky
120 x 55 x 115 cm


rozměry složené koloběžky
115 x 24 x 38 cm


minimální doporučená výška jezdce
150 cm


nosnost
150 kg


hmotnost
20 kg


možnosti nastavení
tempomat, start s odrazem/bez odrazu, plynulost rozjezdu


další vybavení
skládací mechanismus, podsvícený multifunkční displej (napájený centrální baterií), hlasitý elektronický klakson, stojánek, přední tlumič, blatníky, USB port pro nabíjení mobilního telefonu


Skladování a údržba baterií: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity. Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: používání ekonomického jízdního režimu, rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, dodržování doporučené nosnosti udané výrobcem. Optimálního dojezdu také lépe dosáhnete, pokud budete koloběžce pomáhat odrážením, například při rozjíždění nebo do kopce. Spotřebitel je při používání výrobku plně odpovědný za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích a za dodržování pravidel silničního provozu, zejména pak zákona č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích) a zákona č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu), případně za dodržování respektivních právních předpisů platících pro danou zemi.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další elektrokoloběžky