Dvoudílné plavky Marko M-573 (2) Meggi Rassbery Červeno-černá

Sexy bikiny v moderním provedení. Co se teď nosí? Leopardí vzor v růžové, hnědé a dokonce i fialové. Nestyďte se! High Fashion jak se patří!
Vrchní díl má střih typických bikin. Trojúhelníčky jsou vyztužené, po stranách mají svislé boční výztuhy. Nahrnou ňadra do středu dekoltu, zvednou je a vytvoří sexy dekolt.
Obvod i ramínka se vážou. Snadno si tak přizpůsobíte plavky svým křivkám.
Push-up vycpávky jsou v každé velikosti plavek. Mají příjemně houbovitou strukturu, nedají se z košíčků vyjmout. Vycpávky jsou tvarovány podél spodní linie a na straně košíčků.
Vycpávky pomáhají ňadra lépe vymodelovat, opticky je zvětší a krásně vymodelují. Efekt na škále push-up získal známku číslo 3.
Spodní díl tvoří kalhotky nižšího střihu. Mají příjemné látkové podšití.
Zlatá kolečka tvoří elegantní doplňky. Jsou umístěny na bocích kalhotek a u dekoltu jsou sexy korálky navléknuté na tenkých proužcích, které dodatečně zdobí linii dekoltu.
Moderní vzory na italské tkanině krásně vynikají.
Léto je stvořené k tomu, abyste se na pláži vyjímala a užila si opravdový, nerušený relax. Zvířecí motivy jsou stále moderní a ženám sluší. Tak neváhejte!
Škála efektu push-up:
5 – velmi výrazný efekt, kategorie double push-up. Zaručí úchvatný efekt a viditelnou změnu ve velikosti a tvaru poprsí.
4 – znamená značný efekt push-up, vytváří pevný, velký a sexy dekolt.
3 – střední push-up, tvoří krásně ženský dekolt, lehce zvětšený, ale s maximálně přirozeným tvarem.
2 – decentní push-up efekt, velice přirozený tvar.
1 – malý push-up efekt, který umožňuje lehce upravit proporce dekoltu.
0 – žádný push-up efekt, bez zvětšení dekoltu.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další bikiny