DMXGEAR luxusní pánská tanga z červené vzorované krajky Lace

Pánská sexy transparentní tanga z červené vzorované krajky Lace
Kolekce Love Boy by DMXGEAR byla vyvinuta pro milovníky nevšedního spodního sexy prádla. V dnešní době sexy spodní prádlo není jen doménou žen, Lace poskytuje elegantní design a zároveň vysokou kvalitu zpracování.
Krajka se v poslední době těší velkému nárůstu popularity v pánském spodním prádle pro svou prodyšnou texturu a příjemný omak. Je sexy a úžasná! Krajkové spodní prádlo je hitem sezóny, ale v první řadě prádlem, které je pohodlné a kvalitní. Díky velmi vzdušnému materiálu máte pocit, že ani nic na sobě nemáte. Do pasu je navržena jedinečná červená guma s bílým nápisem. Tanga jsou velmi lehká a vzdušná, zároveň díky transparentnímu materiálu velmi sexy. Do přední části jsme navrhli malý váček, díky jemuž budete mít dostatek prostoru a pohodlí, jinak je spodní prádlo kolekce Lace řešena ve velmi čistých liniích. Zvolený materiál je z atypických tkanin, které jsou však velmi příjemné na tělo. Prádlo je specialně vyvinuto tak, aby nikde nevznikalo nepříjemné tření nebo škrcení a správně zvolená velikost zajistí, že spodní prádlo perfektně přilne k tělu.
Tanga dodáváme v unikátním průhledném obalu se znovulepicím páskem. U DMXGEAR hned víte, co si kupujete, žádné zbytečně předražené krabičky nebo tuby. DMXGEAR doporučuje nosit produkty z kolekce Lace kdykoliv máte chuť a potřebu cítit se skvěle.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánská tanga