Dámské trailové boty Mizuno Wave Kazan

1 990,00 Kč Přejít do obchodu
Technologie XtacticRide vyvinutá speciálně pro běh v terénu, pro terén, střední tlumení.. Dámské trialové boty Mizuno Wave Kazan nabízi pocit lehkosti a přirozeného pohybu, čímž umocňují zážitek z běhu, a to především v terénu. Konkávní tvarování vlnové desky a speciální drážky ve střední části podešve umožňují větší flexibilitu a přizpůsobivost na nerovném povrchu. Speciální „X" dezén podešve zajišťuje lepší přilnavost a stabilitu, zvláště v měkčím terénu. Technický popis:
technologie XtacticRide vyvinutá speciálně pro běh v terénu
konkávní tvarování vlnové desky a speciální drážky ve střední části podešve
speciální „X" dezén podešve pro lepší přilnavost a stabilitu, zvláště v měkčím terénu
mezipodešev U4iC pro tlumení a snížení váhy boty
lehký svršek skvěle padne
pro trail a terén
neutrální, supinační až pronační nášlap
střední tlumení
svršek: lehký, syntetický
technologie: Mizuno Wave, DynamotionFit, X10, Wet Traction, Premium Insock, U4iC, XtaticRide
podešev: Mizuno Wave, X10, U4iC, XtaticRide, Wet Traction
hmotnost: 235 g
Popis technologií:
Mizuno Wave
Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu. Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění. Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv
X10
Odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.
Premium Insock
Vyjímatelná anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělé padnutí, pohodlí a napomáhá odpružení a trvalejší odolnosti.
DynamotionFit
Bota, která se pohybuje spolu s Vámi. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.
U4iC
Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.
Wet Traction
Směs ze syntetické kůže v gumové podešvi zdokonaluje přilnavost ve všech podmínkách.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dámské běžecké boty