Dámské Trailové Boty Inov-8 Roclite 275 (M) Navy Blue

3 890,00 Kč Přejít do obchodu
Ultralehké trailové boty s bezkonkurenční podešví vhodné pro všechny typy terénu. Skvěle tlumí nárazy, ale zároveň zachovávají cit pro přesný odraz.. Dámské trailové boty Inov-8 Roclite 275 (M) světoznámé značky Inov-8 jsou multisportovní trailové boty, které byly speciálně navrženy tak, aby vždy držely vaši nohu pevně v bezpečí a dodaly vám tak jistotu v jakémkoliv terénu. S váhou pouhých 275 g a vyoce kvalitní podešví umožní tato flexibilní a citlivá bota rychlý běh s důrazem na pohodlí, ochranu a podporu. S vyšším dropem 8 mm boty více pruží a vy se tak nemusíte bát ani větších nerovností. Pohodlí vám tyto boty zajistí i při delších tratích, kdy přirozeně chodidla opuchnou - díky svršku ADAPTERWEB se jeho materiál přizpůsobí aktuálnímu tvaru chodidla a umožní přirozený pohyb. Poslední dírky šněrování jsou pak vyztuženy syntetickým páskem (EHC), který pomáhá lépe upnout nárt v botě, mírně pomáhá stabilizovat patní část a lze na něj upnout kotníkový návlek.
Pevná špička je základ
Dvojitě vyztužená špička boty vám zajistí ochranu vašich prstů před nejrůznějšími nárazy. Bota poskytuje lehce širší prostor v odrazové části a respektuje tak mnohem lépe anatomický tvar chodidel.
Paty vždy v bezpečí
Měkčí opatek je citlivý k achilovkám a o lepší fixaci kotníku v botě se stará speciální výztuha METAPLATE . I v horším terénu tak nedochází k otlaku achilovek. Patní část podešve je dělená pro přirozenější rozložení došlapové energie a zajištění vnímavosti.

Bezkonkurenční podešev G-GRIP
Hlavním benefitem podešve je příměs grafénu, který zvyšuje funkční vlastnosti pryže, nabízí vetší flexibilitu, vyšší odolnost a otěruvzdornost. Špunty vysoké 6 mm s větší plochou, zajišťují skvělý kontakt na skalních plotnách nebo silnici.
Maximální komfort
Mezipodešev je složena ze dvou různě tvrdých (hustých) směsí, v patě (měkčí) nabízí o cca 10% větší komfort tlumení, ve špičce (tvrdší) naopak o 15% efektivnější odraz. Hybridní střih jazyka, tak jak jej známe z outdoorového segmentu pak zabraňuje vnikání nečistit dovnitř boty a rolování jazyka po nártu.
Bezpečnost vždy na prvním místě
Šněrování je vyvedeno na popruhy, které procházejí celou nártovou částí boty, jsou fixovány až pod mezipodešev a díky tomu stabilně drží chodidla v lůžku boty. Mezi podešví a mezipodešví je vložena polymerová výztuha, která jednak ochraňuje chodidla proti proražení mezipodešve a zároveň kopíruje pohyb plantární fascie. Přední část zůstává bez výztuhy, aby byl zachován cit pro přesný odraz.
Klíčové vlastnosti:
boty s univerzálním využitím
nízká hmotnost, a přesto vysoká ochrana
velmi agresivní a přilnavý vzor podešve
odolný a vysoce prodyšný svršek
dvojitě vyztužená špička
přizpůsobivý materiál aktuálnímu tvaru chodidla
Technický popis:Hmotnost


275 g (pár vel. 42)
Šírka

(3) medium, střední střihVýška tlumení v patě


16 mm
Výška tlumení ve špičce


8 mm
Výška vzorku


6 mm
Vkládací stélka


6 mm
Drop


8 mm
Využití

trailový, horský, parkový běhTerén

univerzálníPodešev


ROCLITE
Tlumící materiál


POWERFLOW
Výztuhy


META PLATE
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dámské běžecké boty