Dámské Crossové Elektrokolo Crussis E-Cross Lady 9.6-M - Model 20

59 990,00 Kč Přejít do obchodu
Špičkové dámské kolo se silným motorem Bafang M500 a 20 Ah baterií, která vás doveze až 170 km daleko! Skvělé jízdní vlastnosti zaručují brzdy Shimano, řazení SRAM a vzduchem odpružená vidlice!. Dámské krosové elektrokolo e-Cross Lady 9.6-M se středovým motorem a plně integrovanou baterií je určené nejen pro výlety všeho druhu na silnicích a cyklostezkách, ale zvládne také sportovnější ježdění v lehkém terénu.
Geometrie rámu zajišťuje nejen pohodlné nasednutí a sesednutí z kola, ale také jeho skvělou stabilitu a ovladatelnost. Velkou mírou k tomu přispívá rovněž extra silná baterie s kapacitou 20 Ah, která je plně integrována do rámu. O dojezd až 170 km se stará středový motor Bafang M500. Elektrickou asistenci ovládáte prostřednictvím LCD panelu umístěného na řídítkách. Barevný displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost.
E-kolo je vyráběno na 28" kolech ve velikostech rámu 17" a 19". Řazení obstarává špičková dvanáctirychlostní sada SRAM Eagle SX 12s a jízdní komfort vám zpříjemní pohodlné sedlo, kotoučové hydraulické brzdy Shimano a odpružená vidlice RockShox FS Paragon Gold RL R Solo Air 700C. Jak název napovídá, je vybavena vzduchovým tlumením, zamykáním z řídítek a disponuje zdvihem 65 mm. Na ovládacím panelu najdete USB vstup pro dobíjení mobilních zařízení.
Výborné řazení
Technologie SRAM Eagle poskytuje plynulé a preciznější řazení, na které se můžete spolehnout za každé situace. Eagle je v oblasti MTB revoluční, protože nabízí ideální jednopřevodníkový pohon – odolný s nízkou hmotností, intuitivním ovládáním a nabídkou převodů pro každý možný terén.
Kazeta PG-1210 SX je jako jediná z rodiny Eagle navržená tak, aby vydržela stoupající nároky na horská elektrokola a je tudíž perfektním řešením pro náročné a tvrdé užívání.
Vzduchem tlumená vidlice
Elektrokolo e-Cross Lady 9.6-M je vybaveno odpruženou vidlicí se vzduchovým tlumením ROCKSHOX FS Paragon Gold RL R Solo Air 700C se zdvihem 65 mm. Vidlice se skvěle přizpůsobuje váze cyklisty – stačí upravit tlak vzduchu a adaptovat se tak na váhu a styl jízdy jezdce. Vidlice pak skvěle tlumí nárazy při jízdě v terénu, zatímco na rovném terénu zbytečně nepruží. Vidlici lze samozřejmě uzamknout.
Super výkonný motor
Bafang M500 s točivým momentem až 95 Nm je vybaven torzním snímačem šlapání, což znamená, že čím intenzivněji se při jízdě namáháte, tím více vám motor dopomůže.
Barevný LCD displej zobrazuje informace o aktuálním stavu baterie, využívaného stupně asistence, rychlosti a ujeté vzdálenosti. Dále je vybaven USB portem pro dobíjení mobilních zařízení (telefon, navigace, osvětlení).
Technický popis:


rám
Alu 6061 (17", 19")


motor
BAFANG M500 250W/500W*, středový, 95 Nm


baterie
Panasonic Li-ion 36 V/20 Ah (720 Wh), vyjímatelná - lze ji nabíjet mimo kolo


nabíječka
4 Ah


dojezd
až 170 km


měnič
SRAM SX Eagle


řazení
SRAM SX Eagle


řetěz
SRAM Eagle SX 12s


převody
1 x 12


kazeta
SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z


vidlice
ROCKSHOX FS Paragon Gold RL R Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykatelná z řídítek


brzdy
Hydraulické SHIMANO Deore BR-MT410, rotor 180 mm (přední), 160 mm (zadní)


ovládání
LCD panel, 5 stupňů asistence (barevný displej)


pláště
SCHWALBE Energizer Active Plus 28*2,00


ventilek
AV (autoventilek)


ráfky
CRUSSIS 28", dvoustěnné, vložkované, 19 mm


náboje
CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D


hlavové složení
Semi 11/8


představec
CRUSSIS Al, 105 mm


řídítka
CRUSSIS Al, 680 mm


gripy
CRUSSIS, 100% silikon


pedály
WELLGO, alu s odrazkami


sedlovka
CRUSSIS se zámkem, 31,6 / 350 mm


sedlo
Selle ROYAL


hmotnost
Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně.


nosnost
120 kg


* Standardní výkonnost motoru je 250 W, nicméně v případě potřeby (například při intenzivní jízdě do kopce) lze po dobu krátkého intervalu dosáhnout maximálního výkonu 500 W.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další horská elektrokola