Čelovka Spot 325 Black Diamond® - písková

Black Diamond Spot 325 je lehká a výkonná čelovka pro nejrůznější outdoorové aktivity. V lehkém voděodolném těle nabízí množství světelných režimů a funkcí, které využijete při nočním přesunu, horolezectví, nebo třeba jen při čtení ve stanu.
Spolehlivá a výkonná
Pevná konstrukce a dokonalé utěsnění dle standardu IPX8 je zárukou odolnosti vůči vodě a prachu i při použití v náročných podmínkách.  Tělo s nízkým profilem pevně drží na hlavě i na helmě pomocí pohodlného nastavitelného popruhu. Pomocí výklopné hlavy nastavíte úhel paprsku přesně tam, kam potřebujete.
Technologie pro optimální výkon
Inovované kompaktní tělo tohoto modelu je nyní ještě více ergonomické, s nižším profilem pro lepší vyvážení. Nově tento model přichází také s druhým tlačítkem. Nově vyvinuté čočky nejen že zvyšují optickou účinnost, ale také poskytují jasnější světlo a šetří životnost baterií.  Energii čelovce poskytují tři alkalické AAA baterie, které jsou součástí dodávky, ale lze je nahradit i dobíjecími akumulátory. Stav jejich nabití můžete kontrolovat podle indikátoru na boku čelovky.  Svítilna disponuje i užitečnou funkcí Brightness Memory, která si pamatuje zvolenou intenzitu svitu při vypnutí a ta po opětovném zapnutí zůstává stejná. Široká škála světelných režimů zahrnuje například maximální výkon, stmívání, stroboskop, a červené neoslňující světlo pro noční vidění. Periferní bílé světlo s širokým kuželem zase můžete použít pro aktivity ve Vaší bezprostřední blízkosti nebo čtení. Technologie PowerTap umožňuje v případě potřeby okamžitý přechod z tlumeného do plného výkonu a obráceně pouhým poklepáním na bok svítilny. Proti samovolnému zapnutí při přepravě čelovku můžete uzamknout jednoduchým stlačením ovládacích tlačítek.
Hodnoty naměřené podle standardu ANSI FL1
naměřeno v laboratorních podmínkách
hodnoty se budou lišit v závislosti na použitém zdroji napájení a na okolním prostředí
 

Režim

Světelný tok

Dosvit

Výdrž na 1 baterie

Výdrž na rezervu *

High

325 lm

80 m

4 h

36 h

Medium

160 lm

60 m

8 h

27 h

Low

6 lm

8 m

200 h

0 h

* dodatečný čas, během kterého svítilna vytvoří použitelné světlo s nízkou intenzitou (změřeno 0,25 lux na vzdálenost 4 m)
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další čelovky a svítilny