Casio Pro Trek PRW-7000X-1ER

24 990,00 Kč Přejít do obchodu
Hodinky Casio Pro Trek PRW-7000X-1ER jsou vlajkovou lodí řady Pro Trek. Jsou to hodinky určené na sportovní a outdoorové aktivity, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s účelným a bytelným zpracováním hodinek. Tato speciální edice přináší jako první karbonové prvky i do řady Pro Trek.
Casio PRW 7000X-1 jsou modelem z řady Pro Trek, pro niž je typické použití funkcí spojených s pobytem v přírodě. Patří mezi ně například teploměr měřící ve škále -10 - 60°C, výškoměr do 10 000 m, kompas, barometr. Přehlednost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje automatické LED osvětlení. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla, rádiově řízený čas, inteligentní korunka, kterou lze po stisku a následném otáčení volit mezi funkcemi a její zámek, jenž zaručí, že nedojde k nechtěnému přechodu do jíného modu hodinek náhodným stisknutím. Pouzdro hodinek je kombinací syntetické pryskyřice a oceli, doplňuje jej kompozitní náramek, konstrukce a použité materiály hodinkám dodávají dostatečnou odolnost pro jakékoliv dobrodružství. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete nejen plavat, ale také se potápět.
Hodinky Casio Protrek PRW-7000X-1ER jsou vlajkovou lodí řady Pro Trek. Jsou určené na sportovní a outdoorové aktivity, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s účelným a bytelným zpracováním hodinek.
Kombinovaný ciferník (analogový a digitální) hodinek Casio Protrek PRW-7000X-1ER je chráněn safírovým sklíčkem, mimo aktuálního času zobrazuje datum, den v týdnu a další funkce, viž výše.
Řada Casio PRO TREK nabízí již více, než 20 let vysoce funkční hodinky, hodící se svým zpracováním pro použití při outdoorových aktivitách. Vyznačují se použitím inovatiních technologií, přesného strojku a účelného designu. Jsou tak vhodné pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v osvědčeném provedení, spojených s bohatou nabídkou funkcí.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské hodinky