Bunda HELIKON Covert M-65 - TAIGA GREEN

3 190,00 Kč Přejít do obchodu
Bunda HELIKON Covert M-65 - TAIGA GREEN
Bunda Helikon-Tex Covert M65 je moderní bunda založená na ikonickém vzoru vojenských bund M65. Bude se skvěle hodit pro tajné operace vašich všedních i nevšedních dní, kde je důležitá diskrétnost a nekonvenční metody práce. Stejně a možná i lépe ji využijete však v přírodě, k čemuž byla bunda typu M-65 vždy určena.
KLASICKÝ DESIGN BUNDY M65
Hlavním cílem bylo zůstat co nejblíže původnímu vintage stylu bundy M65. To znamená, že stojací límec, přední zapínání na zip a klasické náprsní a bederní kapsy jsou stejné jako v původní verzi ze 70. let.
MODERNÍ I TAKTICKÉ FUNKCE
Ano, je to stále ta stará bunda ve vojenském stylu, která tu byla je a bude s mnoha možnými způsoby vylepšení, a tak jsme se rozhodli okořenit věci moderními taktickými funkcemi. Například výše zmíněné zapínání na zip je opatřeno odtrhovacím systémem, takže budete mít přístup ke své zbrani extrémně rychle.
Vnitřní kapsy i vnější boční kapsa budou vyhovovat nejen k uložení složek a časopisů ve formátu A4, ale také dalším nezbytným potřebám. K dispozici je také další vnitřní kapsa, kterou lze proměnit v improvizovaný organizér a mít ho vždy u sebe. Horní část a oblast loktů jsou vyrobeny z elastických materiálů, které vás při pohybu nijak neomezují.
Naše bunda M65 Covert Jacket si zachovává také svou původní délku, takže končí u spodní části kyčle a poskytuje vám lepší ochranu před chladem.

Vybavení a přednosti bundy Covert M-65
Je vybavena funkčními vnějšími kapsami a umožňuje vám pohodlně nosit věci nezbytné pro Váš pobyt v lesích nebo civilizaci. Díky použití odolné látky DuraCanvas® bude také vynikající volbou pro každodenní použití, zejména v podzimním a zimním období, kdy Vás bude chránit před mírným deštěm a větrem. Unikátní patent použitý v bundě Covert M-65 je kapsa, kterou lze oddělit a použít jako samostatnou brašnu na drobnosti, doklady a další nezbytnosti. Uvnitř, symetricky na levé a pravé straně, jsou velké kapsy ve formátu A4. Dvě vnější kapsy po stranách mohou sloužit jako improvizované vaky na vybavení. Tato klasická vojenská bunda byla dodatečně vyztužena na místech vystavených nejvetšímu namáhání a vybavena kapucí skrytou v límci. Přední část je zapínána silnými kanadskými knoflíky a „odtrhávacím“ zipem, který umožňuje okamžité rozepnutí bundy.
Odnímatelná vnitřní kapsa, kterou lze použít jako ledvinku nebo organizér na drobnosti
Vnitřní velkoformátové kapsy vel. A4
Vnější bederní kapsy, které lze použít k uložení vybavení
Kapuce skrytá v límci
Zapínání na kanadské knoflíky a "odtrhávací" zip
Vyrobeno z odolné látky DuraCanvas®
Technické parametry bundy Covert M-65
Hmotnost [g]
1400 g
Materiál
Hlavní materiál: 63% polyester, 34% bavlna, 3% elastan, síťovina: 100% polyester, podšívka: 65% polyester, 35% bavlna, vložka: 93% nylon, 7% elastan, vložka: 100% polyester
Principy praní

Tabulka velikostí


Firma Heliko-Tex, založená v roce 1983, se zabývá výrobou a prodejem vojenského a polovojenského oblečení. Sortiment nabízeného oblečení je velmi široký. Od taktického oblečení, uniforem, až po batohy, boty a outdoorové vybavení. Toto kvalitní vybavení se stalo oblíbené pro vojáky, policisty a outdoorové nadšence. Pro Heliko-Tex je charakteristická kamufláž Camogrom. Jedná se o levnější variantu kamufláže podobné vzoru Multicam. Toto maskování, vhodné pro různé typy prostředí, můžete spatřit nejen na armádních kompletech, ale i sumkách, vestách, batozích apod.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské outdoorové bundy