Birkenstock Madrid EVA White Regular Fit

BIRKENSTOCK Madrid je nejstarším členem rodiny modelů, což z něj činí opravdovou klasiku. Tento jednoduchý model s jedním páskem, který byl uveden na trh před půl stoletím, se stal oblíbenou módní módou. Svršek je vyroben z odolného syntetického materiálu Birko-Flor®, který je šetrný k pokožce, v sofistikovaném vzhledu nubuku, který se může pochlubit strukturou a barvou, kterou lze téměř zaměnit za pravou kůži.


Anatomicky tvarovaná stélka BIRKENSTOCK vyrobená z materiálu EVA

Svršek / podšívka / podešev: jeden kus EVA

Detaily: dva popruhy, každý s individuálně nastavitelnou kovovou sponou na jazyk; vodotěsný, omyvatelný, ultralehký

Vyrobeno v Německu


Svršek: EVA

EVA (ethylenvinylacetát) je vysoce kvalitní, velmi lehký, elastický materiál s velmi dobrým polstrováním. Ve výsledku vyhlazuje drobné nerovnosti podlahy a zajišťuje, že každý krok je jemně polstrovaný.


Detaily: jeden popruh s individuálně nastavitelnou kovovou sponou


Úspěch společnosti BIRKENSTOCK má kořeny v jejím závazku k umění výroby ortopedicky inspirovaných bot. V průběhu staletí si vybudovala bohatství bezkonkurenčních zkušeností, které předávala z jedné generace na druhou, přičemž každá generace tyto znalosti kultivovala a dále rozšiřovala.

Kořeny společnosti sahají až do roku 1774. BIRKENSTOCK není jen jednou z pěti nejlepších světových značek obuvi, je také jednou z nejznámějších německých značek na světě.


Jejich základními produkty jsou jedinečná anatomicky tvarovaná stélka. BIRKENSTOCK vynalezl vložku a také formoval význam pojmu „vložka“, který je dnes tak běžný. Stélka není jen jedinečným revolučním konceptem produktu, který připravil cestu pro zcela nový trh. Je to také základní myšlenka a referenční bod pro všechno, co dělají. Nyní i v budoucnu. Každý by měl mít přístup ke své stélce!

další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské tréninkové boty