Bezpružinová jumping fitness trampolína inSPORTline Cordy 114 cm

3 290,00 Kč Přejít do obchodu
Tichá bezpružinová technologie, pro komerční i domácí využití, nastavitelné a odnímatelné madlo.. Jumping fitness trampolína s držadlem inSPORTline Cordy 114 cm je speciální trampolína bez pružin. Systém zavěšení skákací plochy totiž zajišťuje 32 elastických gumových lanek. Tím je zajištěno komfortní a především tiché skákání bez rušivých kovových zvuků. Výhodou je i vyšší bezpečnost, jelikož v největší blízkosti skákací plochy není žádný tvrdý materiál. Osm ocelových nohou s gumovými koncovkami podpírá ocelovou konstrukci, která disponuje nosností 110 kg. Odrazová plocha jako taková je vyrobena ze kvalitního neklouzavého a voděodolného materiálu.
Trampolína je vybavena praktickým madlem, díky kterému se můžete při skákání přidržovat. Je výškově nastavitelné, takže se dokáže přizpůsobit výšce cvičence. Trampolínu lze používat i bez něj, jelikož je jednoduše demontovatelné.
Jumping fitness trampolína s držadlem inSPORTline Cordy 114 cm je vhodná pro dynamické fitness cvičení kombinující rychlé a pomalé skoky se sprintovými pasážemi i silovými prvky. Tento typ cvičení příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic i celkovou vytrvalost. Ve výsledku také slouží ke komplexnímu posilování svalů celého těla. Používána může být jak v komerčních provozech, klubech a fitness centrech, tak v domácí prostředí. Technický popis:
bezpružinová konstrukce
nožičky s gumovými koncovkami
odnímatelné madlo
materiál rámu a madla: ocel
průměr trubek rámu: 25 mm (síla materiálu: 1,2 mm)
průměr trubek madla: 25 mm (síla materiálu: 1,5 mm)
materiál skákací plochy: polypropylenová síťovina (mesh)
počet nohou: 8
počet pružných poutek: 32
výška skákací plochy od země: 34 cm
výška madla od země: 118,5-128,5 cm
šířka madla: 51 cm
celkový průměr: 114 cm
užitný průměr skákací plochy: 78 cm
nosnost: 110 kg
hmotnost: 12,04 kg
vhodná pro komerční i domácí použití
odpovídá bezpečnostní normě EN 13219 a EN 913
lze sestavit bez použití nářadí
nelze používat jako odrazový můstek
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další trampolíny