Batoh Wisport® Crafter 55 - Multicam®

6 889,00 Kč Přejít do obchodu
Vojenský batoh Crafter 55 je nejnovějším přírůstkem (2018) v rodině survival a vojenských batohů od společnosti Wisport. Je ideální nejen na profesionální použití, ale i na camping a na jednodenní až třídenní výlety, na pěší turistiku či cykloturistiku. Na přední straně má batoh vyšitý nápis Crafter. Vpředu nahoře je velcro panel na upevnění ID štítku nebo oblíbeného patche.
Dvě cesty k obsahu, žádné přehrabování
Hlavním rysem tohoto unikátního batohu je objemná hlavní komora. Rychlý a snadný přístup k jejímu obsahu zajistí hned dvě víka zapínaná na dvoucestný zip – jedno z horní strany a jedno vpředu. Batoh je dostatečně velký, aby pojmul vše, co je potřeba, aniž by bylo nutné se prohrabávat masivním hlavním prostorem při hledání výbavy. Například, když je něco uloženo nahoře, je ideální horní víko, když je něco uloženo uprostřed nebo dole, je vhodné víko přední. Odolný, dvoucestný značkový zip krytý légou umožňuje batoh otevřít jen na jedné straně. Na zadní straně uvnitř hlavního prostoru se nachází kapsa s otevřeným horním vstupem vhodná na umístění hydratačního vaku a nad ní uprostřed je osazeno poutko na jeho upevnění. Také je tu vývod na picí hadičku, který je oboustranný a ústí vzadu u horní rukojeti. Na zadní straně komory jsou našity dva kompresní popruhy s rychlo-sponou. Popruhy jsou nastavitelné a dostatečně dlouhé i pro upevnění rozměrnější výstroje či výbavy. Na vnitřní straně předního víka hlavní komory se nalézá kapsa ze síťoviny zapínaná na zip. Stejná kapsa je také na spodní straně horního víka. Látková kapsa zapínaná na zip je zavěšena uvnitř hlavní komory pod horním víkem.
Samá vychytávka
Navíc je tento velmi praktický batoh dodáván s nepromokavou pláštěnkou, která ochrání batoh i jeho obsah pře mokrem při dešti nebo při sněžení skrytou uvnitř, snadno přístupné spodní komory zapínané na suchý zip. Batoh je vzadu nahoře opatřen pevnou látkovou rukojetí pro nesení v ruce, využije se také při nasazování / sundávání batohu nebo například při překonávání brodu a také poslouží na odtažení raněného do bezpečí. Není to však jediná rukojeť, manipulaci s batohem usnadňují i další rukojeti. Jedna je umístěna vpředu dole, dvě jsou dole na bocích a dvě jsou na zádech po stranách a ty jsou dokonce pogumované. Na obou bocích batohu jsou dva kompresní popruhy s plastovou rychlo-sponou k úpravě jeho objemu, které zároveň poslouží k upevnění dalšího vybavení, co se nevejde do batohu nebo je potřeba mít jej po ruce. Tím se ještě zvětšuje přepravní kapacita batohu.
Stále málo místa?
Na batohu je
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské sportovní batohy