Batoh Wisport® Caracal 22l - zelený

2 949,00 Kč Přejít do obchodu
Malý batoh Caracal Wisport pro každodenní použití, ideální pro jednodenní výlety, na kolo i na lyže. Nosný systém Airback poskytuje vynikající ventilaci a pohodlí.
 Hlavní prostor batohu má zapínání na zip.Může nést také Camelbag, má otvor na picí hadičku a náústek.Přední externí kapsa má horní vstup a je také zapínána zipem.Má na obou stranách i vpředu a na obou základnách bederního pásu popruhovinu kompatibilní s připevňovacími systémy MOLLE na upevnění dalšího vybavení.Vpředu po stranách jsou dole, na konci svislých MOLLE popruhů “D“ kroužky na upevnění další výbavy.Batoh je dodáván s převlekem / pláštěnkou skrytým ve dvojitém dně.Na každém boku jsou 2 kompresní popruhy k úpravě objemu batohu sloužící zároveň k upevnění dalšího vybavení, které se nevejde do batohu nebo které potřebujete mít po ruce. Tím se ještě zvětšuje přepravní kapacita batohu.Ergonomické ramenní popruhy, hrudní popruh a bederní pás jsou osazeny plastovými přezkami a rychlosponami.Batoh je nahoře opatřen rukojetí pro nesení v ruce, užitečnou při nasazování / sundávání batohu nebo například při překonávání brodu.Na přední straně nahoře je batoh osazen velcro panelem na připevnění ID štítku, vlajky a podobně.Pod velcro panelem má batoh vyšitý nápis CARACAL.
 Objem: 22 litrů.Nosný systém: AirBack®.Upevnění: 2 ramenní popruhy 1 bederní pás 1 hrudní popruh – všechny se zapínáním na přezky.Materiál: nylon Cordura® 500.Zipy: WISPORT®.Spony / přezky: ITW NEXUS®.Hmotnost: 1 000 g.Počet vnitřních komor: 1.Počet kapes: 4.Rozměry: 48 cm x 30 cm x 18 cm.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánské sportovní batohy