Zpátky do Bradavic! Vans přichází s novou kolekcí inspirovanou Harry Potterem

10.06.2019

Četli jste všechny knihy o Harry Potterovi hned několikrát a viděli všechny filmy o tomto hrdinovi? Pokud i vy patříte mezi milovníky Harryho Pottera, máme pro vás dobrou zprávu. Vans totiž přichází s novou kolekcí, která je inspirovaná právě kouzelnickou školou v Bradavicích!

Značka Vans, která byla založená už v roce 1966, je řadě z nás velmi dobře známá. Již dávno Vans nevyrábí pouze boty, ale nabízí například i trička, mikiny, či doplňky. Jak již bylo zmíněno výše, nyní přichází tato značka s novou kolekcí inspirovanou kouzelnickou školou v Bradavicích. Na co se v ní můžete těšit?

Na své si přijdou dámy i pánové

Ačkoli je velká část nabídky kolekce Vans x Harry Potter zaměřena na mužskou část fanoušků, na své si přijdou i dámy. Nabídka zahrnuje celou řadu triček, mikin, či doplňků. Podobné to je i s nabídkou obuvi. Opravdu je z čeho vybírat!

Zajímavé motivy

V kolekci se objevuje celá řada tematických motivů. Můžete tak najít například kšiltovku se znaky čtyř kolejí v Bradavicích, stejně jako boty inspirované oblíbeným famfrpálem, na nichž lze najít motiv zlatonky. Snadno si také budete moci vybrat svůj kousek se znakem Nebelvíru či Zmijozelu. A pokud ještě nevíte, která kolej je ta vaše, můžete zvolit triko s logem Harryho Pottera.

Je libo tenisky, nebo slip-ony?

Pojďme se nyní zaměřit na obuv. V této limitované edici lze najít tenisky (včetně těch kotníkových), stejně jako slip-ony. A pokud chcete být opravdu styloví, doplňte boty o tematické ponožky!

Nevšední doplňky

Jak již víme, součástí kolekce jsou také doplňky. Konkrétně v ní lze nalézt batohy, či kšiltovky. I v tomto případě si můžete vybrat motiv vaší oblíbené koleje. A uznejte, že batoh s motivem Zmijozelu je opravdu nevšední!

Ať se rozhodnete pořídit si do svého šatníku jakýkoli z těchto designových kousků, nákup příliš neoddalujte. Jedná se o limitovanou edici a vašeho favorita by vám mohl snadno někdo vyfouknout!